عکس: بی احترامی ملانیا ترامپ به همسر شینزو آبه

ملانیا ترامپ به عنوان بانوی اول کاخ سفید و همسر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در اقدامی غیرمتعارف، از همراهی کردن آکی آبه، همسر شینزوآبه نخست وزیر ژاپن در تور گردشگردی واشینگتن خودداری کرد.

عکس: بی احترامی ملانیا ترامپ به همسر شینزو آبه

به گزارش ریسک نیوز،سی.ان.ان در گزارشی نوشته است که این یک سنت است و به طور رسمی همسران روسای جمهور وظیفه دارند که از همسران دیگر کشورها هنگام ورود به کشورشان استقبال کنند و به نوعی نقش راهنمای آنها را در کشورشان داشته باشند. اما از آنجا که بانوی اول جدید کاخ سفید به سنت شکنی معروف شده است این بار نیز در اقدامی نامتعارف، از همراهی کردن همسر نخست وزیر ژاپن  در تور واشنگتن گردی خودداری کرده است و این اقدام او توجه همه رسانه ها را جلب کرده است.

یو اس ای تودی افزود: در روز جمعه ملانیا همسر نخست وزیر ژاپن را تنها گذاشت و به جای اینکه وی به واشنگتن بیاید، در همان نیویورک باقی ماند. به نظر می رسد که ملانیا این سنت را شکسته است و او همچنان اصرار دارد که کمتر به کاخ سفید سفر کند. در سفر نخست وزیر ژاپن و هسمرش به آمریکا، ملانیا ترامپ به دلیل آنکه در واشینگتن حضور نداشت نتوانست همسر شینزو آبه را همراهی کند و همین موضوع نیز با انتقادات فراوانی همراه شد.

سی ان ان نیز در گزارشی تصویری به این موضوع پرداخت و برای برجسته کردن این اقدام ملانیا ترامپ و مقایسۀ او با میشل اوباما بانوی سابق کاخ سفید تصاویری از میشل را در حال همراهی کردن آکی آبه در سفرهای قبلی شینزوآبه به آمریکا را منتشر کرد. 

-163256.jpg

-163255.jpg

-163260.jpg

-163261.jpg

 

منبع: ایران آنلاین/ باشگاه خبرنگاران

خبر پیشنهادی

این مطلب را به اشتراک بگذارید