افتتاح صندوق امانات و خزانه بانک پارسیان در مشهد مقدس

مراسم افتتاح صندوق امانات و خزانه بانک پارسیان در مشهد مقدس، همزمان با سالروز میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) و با حضور مدیران این بانک برگزار شد.

افتتاح صندوق امانات و خزانه بانک پارسیان در مشهد مقدس

به گزارش ریسک نیوز به نقل از بانک پارسیان، همزمان با سالروز میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) و طی مراسمی خاص، صندوق امانات و خزانه حوزه مشهد، با حضور خلیل‌پور مدیر امور شعب، بیژنی مدیر پشتیبانی، دادور رئیس اداره امور شعب شهرستان و مناطق آزاد، مهرگان رئیس حوزه مشهد و تعدادی از مشتریان، کسبه و تجار در محل شعبه احمدآباد افتتاح شد.

مدیر امور شعب بانک پارسیان در این مراسم با تاکید بر اهمیت توجه به نیازهای بانکی مشتریان گفت: اطمینان بخشی و ایجاد آسودگی خاطر برای مشتریان از اولویت‌های بانک پارسیان است و به همین منطور بانک پارسیان توسعه صندوق امانات را در شعب منتخب خود و در محیطی امن و عاری از خطر، در دست اقدام دارد تا به این ترتیب رضایتمندی بیشتر مشتریان خود را جلب کند.

خلیل‌پور همچنین افزود: صندوق امانات بانک پارسیان مجهز به سوئیچ‌های هوشمند بوده و از طریق سیستم‌های رایانه‌ای نظارت و کنترل می‌شود و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی با داشتن یکی از انواع حساب‌ها نزد شعب بانک پارسیان می‌تواند مطابق دستورالعمل بانک از خدمات صندوق‌های اجاره‌ای استفاده کنند. همچنین با افتتاح خزانه حوزه مشهد، پول رسانی و تامین نقدینگی برای شعب بانک پارسیان در مشهد مقدس آعاز شد.

خبر پیشنهادی
عملکرد شرکت‌های بیمۀ خصوصی در سال 97 در ضریب خسارت و کارمزد پرداختی

کدام شرکتها کمترین و بیشترین کارمزد را به نمایندگان و کارگزاران پرداخت کردند؟


این مطلب را به اشتراک بگذارید