افتتاح صندوق امانات و خزانه بانک پارسیان در مشهد مقدس

مراسم افتتاح صندوق امانات و خزانه بانک پارسیان در مشهد مقدس، همزمان با سالروز میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) و با حضور مدیران این بانک برگزار شد.

افتتاح صندوق امانات و خزانه بانک پارسیان در مشهد مقدس

به گزارش ریسک نیوز به نقل از بانک پارسیان، همزمان با سالروز میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) و طی مراسمی خاص، صندوق امانات و خزانه حوزه مشهد، با حضور خلیل‌پور مدیر امور شعب، بیژنی مدیر پشتیبانی، دادور رئیس اداره امور شعب شهرستان و مناطق آزاد، مهرگان رئیس حوزه مشهد و تعدادی از مشتریان، کسبه و تجار در محل شعبه احمدآباد افتتاح شد.

مدیر امور شعب بانک پارسیان در این مراسم با تاکید بر اهمیت توجه به نیازهای بانکی مشتریان گفت: اطمینان بخشی و ایجاد آسودگی خاطر برای مشتریان از اولویت‌های بانک پارسیان است و به همین منطور بانک پارسیان توسعه صندوق امانات را در شعب منتخب خود و در محیطی امن و عاری از خطر، در دست اقدام دارد تا به این ترتیب رضایتمندی بیشتر مشتریان خود را جلب کند.

خلیل‌پور همچنین افزود: صندوق امانات بانک پارسیان مجهز به سوئیچ‌های هوشمند بوده و از طریق سیستم‌های رایانه‌ای نظارت و کنترل می‌شود و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی با داشتن یکی از انواع حساب‌ها نزد شعب بانک پارسیان می‌تواند مطابق دستورالعمل بانک از خدمات صندوق‌های اجاره‌ای استفاده کنند. همچنین با افتتاح خزانه حوزه مشهد، پول رسانی و تامین نقدینگی برای شعب بانک پارسیان در مشهد مقدس آعاز شد.

خبر پیشنهادی
سلسله گزارشات ریسک نیوز از تجارب عینی یک بیمه گر ایرانی در کانادا (قسمت بیست وششم)

انواع مدل سازی بیمه نامه عمر با توجه به نرخ تورم و بازده سرمایه گذاری / هر کسی را بهر کاری ساختند؛ ازبانکها بیمه نخرید!


این مطلب را به اشتراک بگذارید