نکته مرموز خریدهای‌دلاری استقلال و پرسپولیس

خریدهای‌زمستانی استقلال و پرسپولیس یک ویژگی مشترک دارند که اتفاقا میان این دو تیم تهرانی هم وجود دارد.

نکته مرموز خریدهای‌دلاری استقلال و پرسپولیس

به گزارش ریسک نیوز، اسماعیل گونکالوس، ماریو بودیمیر و احتمالا آیاندا پاتوسی خرید های خارجی جدید استقلال و پرسپولیس هستند. خرید های گرانقیمتی که حقوق و هزینه های دلاری روی دست سرخابی ها گذاشته اند. اما نکته قابل تاملی در خرید های استقلال و پرسپولیس وجود دارد. این بازیکنان پیشینه مشترکی دارند، همه آن ها در باشگاه هایی بازی کرده اند که اسپانسری مشابه با استقلال و پرسپولیس داشته اند. 

آیاندا پاتوسی به طور مستقیم از کیپ تاون سیتی می آید. یکی از شهر های قدرتمند آفریقای جنوبی که به طور کاملا اتفاقی میزبان دفتر اصلی اسپانسر مشترک استقلال و پرسپولیس هم هست! اما نکته مهم دیگر سابقه جالب گونکالوس و ماریو بودیمیر است. مهاجم های استقلال و پرسپولیس سابقه بازی در آپوئل نیکوزیا در قبرس را دارند. آن ها هم اسپانسر مشترکی با سرخابی ها دارند.

آیا هدف نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران واقعا فوتبالی است؟ آیا باشگاه های تهرانی هدف های دیگری در سایه برای خرید های خود در نظر دارند؟ خرید های خارجی اخیر سرخابی ها چندان موفق نبوده اند و این نکته در بخش آبی شهر پررنگ تر است. جایی که ستاره های خارجی استقلال پس از یک فصل یا یک نیم فصل حضور در تهران، ایران را برای همیشه ترک می کنند.

منبع: خبرآنلاین

خبر پیشنهادی
قابل توجه وزیر اقتصاد ، از حرف تا عمل

تحول یا جنجال دیجیتال!


این مطلب را به اشتراک بگذارید