پرداخت خسارت ۵۲۷۸۵ نفر زیان‌دیده بیمه توسعه با مبلغی بالغ بر ۹۱۴ میلیارد تومان

مدیرعامل بیمه ایران در بازدید سرزده از واحد خسارت بیمه ایران مستقر در بیمه توسعه، رسیدگی و پرداخت خسارت بیش از ۵۲۷۸۵ نفر زیان‌دیده با مبلغی بالغ بر ۹۱۴ میلیارد تومان را با وجود موانع و مشکلات متعددی که وجود داشته است، مرهون اعتقاد همکاران #بیمه_ایران به ارزش خدمت به مردم و آسیب دیدگان است.

پرداخت خسارت ۵۲۷۸۵ نفر زیان‌دیده بیمه توسعه با مبلغی بالغ بر ۹۱۴ میلیارد تومان

به گزارش ریسک نیوز،پورکیانی که با همراهی معاون فنی، مدیرکل اتومبیل و مدیرکل حقوقی شرکت از واحد خسارت بیمه ایران مستقر در بیمه توسعه دیدن می‌کرد، عملکرد همکاران بیمه ایران را در پروژه بیمه توسعه شایسته تقدیر دانست و گفت: همکاران بیمه ایران با احترام به تصمیم شورای عالی بیمه و در راستای ایفای #مسئولیت_اجتماعی شرکت، صادقانه و صبورانه تلاش کرده اند تا بتوانند با همکاریهای ارزشمند مقامات قضایی و بیمه مرکزی مشکلات زیان‌دیدگان را حل کنند که آزادی تعداد قابل توجهی از زندانیان مربوط به دیات بیمه توسعه بیانگر توفیق بیمه ایران در این امر است.

 رییس هیات مدیره بیمه ایران تصریح کرد: آنچه برای ما بسیار مهم است رفع مشکلات تمامی زیان‌دیدگان بیمه توسعه است که این مهم با همکاری کامل تمامی مجموعه های ذیربط بویژه مسئولین محترم شرکت بیمه توسعه محقق می شود.

 پورکیانی با بیان اینکه بیمه ایران برای به پایان رساندن این مأموریت هیچ مشکلی ندارد، در خصوص نحوه تأمین منابع مالی پرداخت خسارت ها خاطرنشان کرد: براساس مصوبه شورای عالی بیمه، بیمه ایران معادل ارزش ریالی املاکی که به این شرکت انتقال می‌یابد را در بخش خسارت هزینه می کند و اگر در این روند از ناحیه بیمه توسعه تأخیری ایجاد شود، بیمه ایران قانوناً محلی برای تأمین خسارت ها در اختیار نخواهد داشت.

وی ابراز امیدواری کرد: در شرایطی که بیمه ایران از همه ظرفیت های خود برای حل و فصل موضوعات مربوط به بیمه توسعه استفاده می کند شاهد همکاری بیشتری از سوی مسئولین بیمه توسعه باشیم.

 

خبر پیشنهادی

این مطلب را به اشتراک بگذارید