نیما نورالهی :

دستورالعمل های سرمایه گذاری صنعت بیمه نیاز به بازنگری دارد

برای افزایش سرمایه شرکت‌های بیمه نیازمند اصلاح آیین‌نامه سرمایه‌گذاری صنعت بیمه‌ هستیم.

دستورالعمل های سرمایه گذاری صنعت بیمه نیاز به بازنگری دارد

نوراللهی مدیرعامل بیمه تجارت نو طی نشست خبری در حاشیه فاینکس 2019 گفت : در حال حاضر از افزایش سرمایه شرکت‌های بیمه استقبال می‌کنیم چراکه اگر مثلا در فروش بیمه‌های ارزی با توجه به رشد نرخ ارز، سرمایه شرکتها بسیار ناچیز است و الزام داریم آنرا افزایش بدهیم.

به گفته وی به علت حاشیه سود پایین در صنعت بیمه، رغبت‌ برای سرمایه‌گذاری کمتر است

نورالهی تاکید کرد :امیدواریم بیمه‌مرکزی با اصلاح آیین‌نامه سرمایه‌گذاری صنعت بیمه، سهامداران را تشویق به سرمایه‌گذاری و به تبع آن افزایش سرمایه شرکت کند

 مدیر عامل شرکت تجارت بیمه نو گفت: دستورالعمل های سرمایه گذاری صنعت بیمه نیاز به بازنگری دارد تا سطح ریسک پذیری آنها را افزایش دهد و انتظار داریم بیمه مرکزی اقدامی در این خصوص انجام دهد. .

 نیما نوراللهی در جریان این رویداد برلزوم پرداخت به موقع خسارت به بیمه گذاران، ضرورت افزایش سرمایه و سرمایه گذاری و بهره‌مندی از فناوری اطلاعات تاکید کرد

نیما نورالهی اظهار کرد: برای شرکت‌های بیمه مانند شرکت بیمه تجارت نو بهترین گزینه بهره بردن از تکنولوژی است بر همین اساس ، در ماه های گذشته در این حوزه ورود کرده و درصدد تقویت حوزه آی تی برآمدیم. ورود شرکت بیمه تجارت نو در بخش تکنولوژی در دوره فرآیندهای درونی و هم در حوزه فروش و برای مشتریان رخ داده است. البته باید اذعان کرد که بحث آی تی موضوعی زود بازده نیست و باید مدتی وقت صرف شود تا بتوان از آن بهره لازم را برد.
 
وی افزود: بر همین اساس در سال 98 در بستر تکنولوژی، محصولات جدیدی را خواهیم داشت که مهمترین آن شبکه ملی فروش بیمه نامه است.
خبر پیشنهادی

این مطلب را به اشتراک بگذارید