در دیدارمدیر عامل بیمه آسماری با مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش تشریح شد؛

ضرورت حمایت بیمه‌ای از سرمایه‌گذاران مناطق آزاد

مدیر عامل بیمه آسماری : حمایت بیمه‌ای از سرمایه‌گذاران مناطق آزاد، در توسعه اقتصادی نقشی عمده را داراست ،چرا که به ایجاد ماندگاری شرکت های بیمه و افزایش سطح خدمات کمک قابل توجهی خواهد داشت .

ضرورت حمایت بیمه‌ای از سرمایه‌گذاران مناطق آزاد

به گزارش روابط عمومی بیمه آسماری ، علیرضا یزدان دوست مدیر عامل بیمه آسماری طی نشست صمیمانه ای با غلامحسین مظفری مدیر عامل منطقه آزاد کیش دیدارکرد .

در این ملاقات که در محل سازمان منطقه آزاد کیش در جزیره کیش روی‌داد مدیر عامل بیمه آسماری به توضیح فعالیت‌های شرکت متبوع خود در منطقه آزاد کیش اشاره کرد.

یزدان دوست ضمن درخواست تقویت شرکتهای بیمه ای که ثبت مناطق آزاد هستند و نقش مهم آنان در توسعه مناطق تجاری آزاد گفت: حمایت بیمه‌ای از سرمایه‌گذاران مناطق آزاد، در توسعه اقتصادی نقشی عمده را داراست ،چرا که به ایجاد ماندگاری شرکت های بیمه و افزایش سطح خدمات کمک قابل توجهی خواهد داشت .

وی ارتقا سطح کیفی خدمات شرکت های بیمه به شهروندان و کیشوندان را از رسالت های شرکت بیمه آسماری در کیش دانست و افزود : بیمه آسماری همسو با این  هدف همواره تلاش کرده است تا بیمه گری قابل اطمینان برای بیمه گذاران خود باشد.

در پایان در خصوص نقش مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی در توسعه و ضریب نفوذ بیمه توسط علیرضا یزدان دوست مدیر عامل بیمه آسماری و دکتر غلامحسین مظفری مدیر منطقه ازاد مناطق ازاد کیش  به بحث و بررسی گذاشته شد.

خبر پیشنهادی

این مطلب را به اشتراک بگذارید