افزایش تقلب در بیمه های اتومبیل در نیویورک

ساعت ۱۸:۵۹ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۶کد خبر: ۳۵۴۶
افزایش تقلب در بیمه های اتومبیل در شهر "نیویورک" ایالات متحده آمریکا، باعث شده که صنعت بیمه با پیچیدگی زیادی رو به رو شود.

به گزارش ریسک نیوز،به نقل از سایت تخصصی صنعت بیمه  بنا بر گزارش های منتشر شده، تقلب در بیمه نامه های اتومبیل در پرجمعیت ترین شهر آمریکا به شدت افزایش یافته است.

اگرچه مقام های ایالات متحده در تلاشند تا از بروز تقلب در بیمه نامه ها جلوگیری کنند، اما تقلب در بیمه های این کشور روند صعودی دارد.

تقلب در صنعت بیمه یا کلاهبرداری در قوانین بسیاری از کشورهای جهان جرم کیفری تلقی می شود و در صورت اثبات، مرتکب آن علاوه بر بازگرداندن وجوه ناشی از کلاهبرداری، محکوم به جریمه مالی و حتی حبس می شود. کلاهبرداری و تقلب در صنعت بیمه بسیار متنوع است؛ به عنوان مثال، فردی به دنبال یک تصادف کوچک، ادعای خسارت مالی و بدنی زیادی می کند و یا کسی به دنبال حادثه ای کوچک محل کار، در پی اخذ خسارت و از کارافتادگی است.

تقلب و کلاهبرداری در بیمه های اتومبیل، تقلب و کلاهبرداری در بیمه های کارگران، تقلب و کلاهبرداری در بیمه های کارفرمایان، تقلب و کلاهبرداری در بیمه های منازل، تقلب و کلاهبرداری در بیمه های درمانی، بارزترین نمونه، ایجاد تصادف های ساختگی برای دریافت خسارت های مالی و درمانی است.

بنا بر این گزارش، تقلب در بیمه اتومبیل برای مشتریان نیویورکی مشکلات مالی مهم و بسیاری را به وجود آورده است. به عنوان مثال، تقلب در این نوع از بیمه نامه ها باعث شده که نرخ بیمه نامه ها افزایش و به درجه هشدار برسد.

کارشناسان تاکید می کنند که اگر مقام های رسمی به سرعت اقدامی در این خصوص انجام ندهند، بیمه اتومبیل به یکی از گران ترین انواع بیمه تبدیل می شود.

در این گزارش آمده است که 36 درصد از خسارت های مطرح شده، نادرست هستند. به همین دلیل شرکت های بیمه، نرخ های خود را افزایش داده اند. به عنوان مثال، رانندگان در بروکلین در سال 2009 میلادی سالانه دوهزار و 143 دلار برای بیمه اتومبیل خود می پردازند که به طور میانگین 79 درصد بیشتر از دیگر مناطق است.

نیویورک، یکی از گران ترین شهرهای آمریکا برای خرید بیمه اتومبیل است و دلیل اصلی این موضوع، تقلب بیش از اندازه در بیمه ها عنوان شده است.

مقام های رسمی بر این باورند که قوانین باید برای کاهش این تقلب ها تغییر کند و در غیر اینصورت بیمه اتومبیل در آمریکا با مشکلات بیشماری مواجه خواهد شد.

» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *


تازه ترين اخبار
پربیننده ترین اخبار
بیمه