بیمه‌نامه جامع مجتمع‌های مسکونی نوین در زنجان و گرگان رونمایی شد

«بیمه‌نامه جامع مجتمع‌های مسکونی» بیمه نوین یازدهم خردادماه، همزمان در شهرهای زنجان و گرگان رونمایی شد.

به گزارش ریسک نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه نوین ، شبکه فروش و بازاريابی؛ در راستای گسترش خدمات بیمه‌ای و توسعه بازار، «بیمه‌نامه جامع مجتمع های مسکونی» بیمه نوین به شهرهای زنجان و گرگان رسید و این بیمه‌نامه از تاریخ ۱۱ خرداد در  شهرهای مذکور اجرایی ­شد. 

«بیمه‌نامه مجتمع‌های مسکونی» بیمه نوین با درک اهمیت مسئولیت اعضای هیأت مدیره و یا مدیران ساختمان­های مسکونی طراحی شده است. براساس قانون تملک آپارتمان‌ها و مسئولیت مدنی؛ خسارات ناشی از آتش سوزی، تأمین هزینه پزشکی، غرامت فوت و نقص عضو ناشی از حادثه بهره برداران و استفاده کنندگان به دلیل خرابی آسانسور و همچنین هزینه پزشکی، غرامت فوت و نقص عضو ناشی از حادثه سرایدار، نظافتچی، نگهبان و یا هر شخصی که برای انجام کارهای ساختمان گماشته می شود در حین انجام کار، بر عهده مدير يا مديران ساختمان است، بنابراین این بیمه‌نامه پوشش ریسک­‌های متنوعی را در قبال حوادث این چنینی در برگرفته است.

این محصول بیمه‌ای که سال گذشته برای نخستین بار از سوی بیمه نوین ارائه شد، تا کنون در فاز اول از طریق شعب شهرهای تهران، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز، همدان، کاشان، رشت، کرمان، قزوین، کرج و قم رونمایی و اجرایی شده است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

57  −    =  56