تلفن همراه «میزو» به ایران رسید

« نگار سازان پردیس آریا » نام شرکتی است که برند « میزو » را وارد ایران کرده است. «هنگامه پورشب» مدیر روابط عمومی شرکت نگارسازان پردیس آریا به «برنا» گفت: شرکت میزو از سال ۲۰۰۳ میلادی شعبه مرکزی خود را در شهر «ژوای» چین به عنوان شرکت تولید کننده لوازم الکترونیکی تاسیس کرد. تلفن های همراه تولیدشده توسط این برند دارای سیستم عامل آندروید بوده و در نیمه اول سال ۲۰۱۵ با فروش ۸.۹ میلیون دلار میان ۱۰ شرکت برتر و پرفروش تولید کننده تلفن همراه قرار گرفته است.

به گزارش ریسک نیوز،مدتی است بازار تلفن های همراه ساخت کشور چین در ایران گرم شده است. تلفن های همراهی که با قیمت مناسب و امکانات خوب فرصت داشتن تالفن همراه هوشمند را در اختیار بسیاری از افراد جامعه قرار داده است. هرکدام از این تلفن های همراه با نام ها و شکل های مختلفی توانستند جایگاه خود را در بازار ایران پیدا کنند اما این بار نوبت به برند «میزو» رسیده است.

« نگار سازان پردیس آریا » نام شرکتی است که برند « میزو » را وارد ایران کرده است. «هنگامه پورشب» مدیر روابط عمومی شرکت نگارسازان پردیس آریا به «برنا» گفت: شرکت میزو از سال 2003 میلادی شعبه مرکزی خود را در شهر «ژوای» چین به عنوان شرکت تولید کننده لوازم الکترونیکی تاسیس کرد. تلفن های همراه تولیدشده توسط این برند دارای سیستم عامل آندروید بوده و در نیمه اول سال 2015 با فروش 8.9 میلیون دلار میان 10 شرکت برتر و پرفروش تولید کننده تلفن همراه قرار گرفته است.

پور شب افزود: اکنون با از بین رفتن تحریم ها، پتانسیل بسیار بالایی جهت ورود برند های برتر دنیا به بازار ایران بوجود آمده و بازار رقابتی مناسبی فراهم شده است. در همین راستا شرکت «میزو» برای به دست آوردن سهم ویژه‌ای از بازار ایران، پا به این عرصه گذاشته است.

پورشب تصریح کرد: این گوشی در مدل های مختلف به مشتریان عرضه خواهد شد و از قیمت مناسبی نیز برخوردار خواهد بود.

مدیر روابط عمومی شرکت نگارسازان پردیس آریا درباره مدل های مختلف این تلفن همراه گفت: دو مدل پرطرفدار m3s و m3note بزودی در بازار ایران با حدود قیمت 590 و 700 هزار تومان به مشتریان عرضه خواهد شد.

او در پایان خاطر نشان کرد: پس از لغو تحریم ها و گشایشی که در سیستم اقتصادی کشور رخ داده است، ایران تنها نمایندگی این برند در خاورمیانه خواهد بود و کشور های همسایه در صورتی که بخواهند این برند را در کشور خود به فروش برسانند، باید از جمهوری اسلامی ایران این تلفن همراه را تهیه کنند.

برند های مختلفی تا کنون از کشور چین به بازار ایران راه پیدا کرده‌اند اما شرکت هوآوی از معدود شرکتهای موفقی بوده است که توانسته بازار تلفن همراه را در اختیار بگیرد. حال باید منتظر ماند تا متوجه شویم که آیا «میزو» می‌تواند رقیبی جدی برای هوآوی باشد یا خیر؟

خبرنگار: زهیر موسوی

اولین نفر امتیاز دهید

دیدگاه شما چیست؟