ثبت نام آزمون استخدامی در سازمان تعزیرات حکومتی تمدید شد

متقاضیان واجد شرایط استخدام در سازمان تعزیرات حکومتی می توانند تا ۱۷ مهرماه سال جاری از طریق سایت سازمان سنجش برای شرکت در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور اقدام کنند.

به گزارش ریسک نیوز ه نقل از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان تعزیرات حکومتی، دکتر جواد فرشباف ماهریان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به برگزاری سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ 21 آبانماه سال جاری گفت: داوطلبان واجد شرایط می توانند تا 17 مردادماه سال جاری از طریق سایت سازمان سنجش برای شرکت در این آزمون ثبت نام کنند.

وی افزود: سازمان تعزیرات حکومتی یکی از دستگاه های اجرایی است که از طریق این آزمون، 350 نفر از نیروی انسانی خود در سراسر کشور را تامین می کند.

فرشباف ماهریان اظهار داشت: نیروهای استخدامی سازمان در این آزمون شامل کارشناس حقوقی 1 و2، کارشناس فناوری اطلاعات، کارشناس امور مالی، کارشناس امور آموزشی، کارشناس امور پژوهشی، کارشناس امور اقتصادی، کارشناس بازرگانی داخلی، کارشناس مواد خوردنی، آشامیدنی و بهداشتی، کارشناس امور اداری و کارشناس برنامه ریزی است.

براساس این گزارش؛ داوطلبان برای اطلاع از شرایط باید پس از دانلود دفترچه راهنما از طریق سایت سنجش به نشانی www.sanjesh.org ، شرایط عمومی دفترچه (صفحات 1 الی 11 دفترچه) و شرایط اختصاصی سازمان تعزیرات حکومتی (صفحات 69 الی 73) را مطالعه کنند.

همچنین اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 10 مهرماه در سایت سنجش درج شده است که بر این اساس سازمان تعزیرات حکومتی علاوه بر 79 شغل محل قبلی، امکان جذب برای 101 نفر از بانوان در مراکز استان را نیز فراهم کرده است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

7  +  2  =