گروگانگیری ۴۰۰ میلیونی به خاطر بدهی مواد مخدر/ رهایی گروگان از چنگ ۳ گروگانگیر

سه مرد گروگانگیر که به خاطر بدهی مواد مخدر مرد ۳۵ ساله ای را در جنوب کشور گروگان گرفته بودند، شناسایی و گروگان آزاد شد.

به گزارش ریسک نیوز،سردار عزیزاله ملکی فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: در پی مراجعه و اعلام شکایت زنی ، اهل و ساکن میناب مبنی بر اینکه همسر وی به نام محمد 35 ساله به قصد خرید از منزل خارج شده و پس از آن مراجعه نکرده تا اینکه پس از دو روز طی تماس تلفنی فردی ناشناس، اعلام کرد که در قبال آزادی شوهرش مبلغ 400 میلیون تومان باید پرداخت کند.
 
وی افزود: پس از بررسی و تحقیقات فنی مشخص شد که انگیزه آدم ربایی بدهی فرد ربوده شده بابت موادمخدر بوده که با تلاش شبانه روزی نهایتا سه نفر از افراد گروگانگیر در یکی از روستاهای شهرستان " نیک شهر " و " چابهار " استان سیستان و بلوچستان شناسایی شدند.
 
فرمانده انتظامی هرمزگان خاطر نشان کرد : ماموران پلیس آگاهی میناب با هماهنگی و اخذ نیابت قضائی به مخفیگاه متهمان عزیمت و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه یکی از اعضاء باند سه نفره به نام" ش – چ " 44 ساله را در شهرستان چابهار دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان تصریح کرد : فرد ربوده شده به آغوش خانواده بازگشت و تلاش پلیس برای دستگیری دیگر اعضاء این باند که سوابق متعددی در تهیه و حمل قاچاق موادمخدر دارند ادامه دارد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

  −  4  =  6