حمله تند علی کریمی به استقلالی‌ها و مدیرعامل اسبق پرسپولیس

علی کریمی با راه‌اندازی کانال تلگرامی‌‌اش حالا ساده‌تر حرف‌هایش را می‌زند.

به گزارش ریسک نیوز،علی کریمی که زیاد اهل مصاحبه نیست، اخیرا درباره بعضی مسائل اظهار نظر کرد.

 

اول

کریمی از هوادارانش خواست در صفحه کسی فحاشی نکنند و در این باره نوشت: «دوستان خواهشاً از فحاشى در پیج دیگران جداً خوددارى کنید، اگر قرار باشه فحاشى رو با فحاشى جواب بدیم که ما هم یکى میشیم مثل بعضیا. پس بیایید از خودمون شروع کنیم، کارى به کس دیگه نداشته باشیم، اونایى که چیزى واسه گفتن ندارن فحاشى میکنن. پس لطفاً فحاشى نکنیم.»

 

دوم

علی کریمی سپس موضع‌‌گیری تندی علیه کسانی داشت که با سنگ قبر غلامحسین مظلومی و بیوک جدیکار آن کار غیر انسانی را انجام دادند: «بابا این چه کاریه میکنن؟! هر کسى این کاررو کرده هیچ بویى از انسانیت نبرده، خدا ازت نگذره. حالا هر کى میخواى باش، ١٠٠ سال سیاه نمیخوام این‌جور طرفدار، چون از دشمن بدتره.» کریمی با این جمله آخر نشان داد شاید خودش هم حدس می‌زده یکی از هواداران چنین کاری کرده است. او حتی نوشت: «وقتى به مرده رحم نمی‌کنن واى به حال زنده‌ها.»

 

سوم

کریمی برد تیم ملی را تبریک گفت اما خیلی زود جنجال بزرگی به راه افتاد. چند صفحه استقلالی در اینستاگرام اقدام غیر انسانی با سنگ قبر مظلومی و جدیکار را به جوسازی‌های کریمی ربط دادند. آن‌ها حتی در اقدامی عجیب جادوگر را «ام‌الفساد» نام دادند تا کریمی جواب آن‌ها را بدهد: « این آدم‌هایى که میان شناسنامه خانوادگى خودشون رو وا می‌کنن و ادعا می‌کنن من ام‌الفساد هستم، در جوابشون فقط این جمله را میگم‌؛ در مقابل شما بى هویت‌ها افتخار می‌کنم به ‌ام‌الفساد بودنم.» کریمی حتی علیه مدیرعامل اسبق پرسپولیس که این واژه را برایش به کار برده بود، چنین نوشت: «همون کسى که به من این حرف را زد الان یک پرونده قطورى داره که نمی‌دونم عمر قد می‌ده به اون رسیدگى کنن یا نه!» کریمی البته ساعاتی بعد پست اولش را پاک کرد و نوشت: «خدا جاى حق نشسته، فقط دیر یا زود داره.»

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

73  +    =  82