همسر ترامپ به اظهارات شرم‌آور شوهرش واکنش نشان داد

در پی افشای یک نوار ویدئویی از اظهارات رکیک نامزد جمهوری‌خواه انتخابات آمریکا، ملانیا ترامپ نیز این سخنان را توهین‌ به خود خواند.

به گزارش ریسک نیوز،به نقل از العالم ،  ملانیا ترامپ، همسر "دونالد ترامپ،" نامزد حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، روز شنبه اظهارات مستهجن همسرش در ویدیوی مربوط به سال 2005 را غیرقابل قبول و توهین‌آمیز خواند و از مردم آمریکا خواست معذرت‌خواهی ترامپ را بپذیرند.

 وی در بیانیه‌ای اعلام کرد: حرف‌های همسرم غیرقابل قبول و توهین به من است. سخنان همسرم در مورد اظهارات رکیک به زنان «غیرقابل قبول و توهین آمیز» بود.

همسر نامزد جمهوری‌خواه انتخابات آمریکا افزود: «ترامپ از قلب و تفکر یک رهبر برخوردار است. امیدوارم مردم معذرت‌خواهی او را بپذیرند و بر مسایل مهمی که کشور ما و دنیا با آن مواجه است، تمرکز کنند.»

 در همین حال، "مایک پنس،" معاون ترامپ، نیز گفت که حرف‌های او در ویدیویی که مربوط به یازده سال پیش است، قابل چشم پوشی و دفاع نیست.

ترامپ در ویدیویی که روزنامه واشینگتن پست روز جمعه منتشر کرد، خطاب به  "بیلی بوش" (از اعضای خاندان بوش) که یک مجری تلویزیونی است، می گوید، "وقتی مشهور باشی، هرکاری بخواهی می‌توانی با زنان انجام بدهی."

او سپس درباره برقراری رابطه جنسی با یک زن ازدواج کرده و آزار جنسی با زنان دیگر هم صحبت می کند.

اظهاراتی که به تازگی از ترامپ درباره زنان منتشر شد، بدترین رسوایی وی از زمان نامزد شدن برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکاست و می تواند تیرخلاصی به پیکر نیمه جان تلاش‌های وی برای رفتن به کاخ سفید باشد.

ترامپ خود درباره رسوایی جدید گفته است، من اشتباه کردم و عذرخواهی می کنم.

انتشار این ویدیو با واکنش های منفی روبرو شده و شماری از چهره‌های برجسته حزب جمهوری‌خواه اظهارات ترامپ را به شدت محکوم کردند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

  +  4  =  14