خنجر آقای گل به قلب پرسپولیس

مهدی طارمی روز گذشته رسما از برانکو بابت بازی ندادن به رامین رضاییان انتقاد کرد، آن هم در شرایطی که پرسپولیس صدرنشین است و هیچ ایرادی به این تیم وارد نیست.

خنجر آقای گل به قلب پرسپولیس
طارمی در حالی این جملات را به زبان آورد که همه می‌دانند برانکو شدیدا با بازیکن سالاری مخالف است. او به این دلیل رضاییان را روی نیمکت می‌نشاند که ثابت کند تیمش حتی بدون داشتن یک بازیکن فیکس تیم ملی هم می‌تواند خوب نتیجه بگیرد. حالا طارمی این حرف‌ها را زده و از رامین رضاییان حمایت کرده. اما این صحبت‌ها می‌تواند برای طارمی گران تمام شود چراکه ممکن است برانکو از او ناراحت شود و به همین دلیل طارمی را هم به نیمکت تیم و کنار دوستش که همین چند ماه قبل فوتبال ترکیه را به پرسپولیس ترجیح داده بودند بفرستد. 
طارمی گرچه بازیکن خوبی است و خوب هم گل می‌زند، اما نباید این را فراموش کند که برانکو برای جلوگیری از ایجاد بازیکن سالاری در تیمش، حتی حاضر است ستاره تیم خود را نیمکت نشین کند. علاوه بر این طارمی نباید فراموش کند که با این صحبت‌ها تیم را وارد حاشیه می‌کند، آن هم تیمی که صدرنشین جدول است و اگر بدون حاشیه و سر و صدا به این روند ادامه دهد، به راحتی می‌تواند قهرمان شود.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

9  ×  1  =