واکنش پدر استقلال به حرکت زیبای کاپیتان پرسپولیس

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: «تازه شنیده ام سیدجلال حسینی امروز نسبت به بنده لطف کرده و از کاپیتان پرسپولیس تشکر می کنم.»

به گزارش ریسک نیوز،منصور پورحیدری در خصوص پیروزی استقلال مقابل سیاه جامگان در مشهد اظهار داشت: «من به دلیل داروهایی که مصرف می کنم اکثر ساعات روز را خواب هستم و بازی تیم عزیز خودم استقلال را هم نتوانستم ببینم و تازه شنیدم استقلال به دومین پیروزی متوالی اش در لیگ دست پیدا کرده و از این بابت خوشحالم و از همه اعضای تیم تشکر می کنم و به آنها خسته نباشید می گویم و آرزو دارم استقلال به همین روند خود ادامه دهد و همه بازی هایش را ببرد. »

 

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با اشاره به اقدام سیدجلال حسینی پیش از بازی پرسپولیس و نفت تهران خاطرنشان کرد: «شنیده ام سیدجلال عزیز لطف کرده و پیراهنی بر تن داشته که عکس بنده روی آن حک شده بود من سال هاست او را می شناسم و در اردوهای مختلف منجمله  اردوهای تیم ملی که در زمانی سرپرست بودم سیدجلال را دیده و به خوبی با خصوصیات  اخلاقی اش آشنایی دارم و باید بگویم همانطور که از نظر فنی جزو بهترین هاست از نظر اخلاقی هم در زمره بهترین ها به شمار می رود. از او تشکر می کنم که به یادم بود و برایش در همه مراحل زندگی اش آرزوی موفقیت و سلامتی می کنم.»

 

از پورحیدری سوال کردیم که چه زمانی از بیمارستان مرخص می شود بیان داشت: «شرایطم به نسبت دو، سه روز پیش بهتر شده است ولی اینکه چه زمانی ترخیص شوم بستگی به نظر پزشکان دارد. مسلما هیچکس دوست ندارد به جای منزل در بیمارستان استراحت کند. خیلی ها به عیادتم می آیند و من را از خواب بیدار نمی کنم به عنوان مثال امروز شهردار منطقه 3 ، حسن روشن و علی جباری و دوستان دیگر برای دیدنم به بیمارستان ایرانمهر آمده بودند که جا دارد از آنها تشکر کنم و آرزو کنم آنقدر سلامت باشند که کارشان به بیمارستان نکشد.»

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

  +  76  =  84