دستگیری عاملان “تیراندازی” در کرمانشاه

رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری ۶ نفر از اراذل و اوباش شناسنامه‌دار و عاملان تیراندازی در سطح شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش ریسک نیوز،

سرهنگ محمد رستمی اظهار کرد: در پی ارجاع یک مورد پرونده به اداره عملیات اطلاعات پاوا از سوی شعبه یازدهم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه مبنی بر نزاع و درگیری دسته جمعی بین تعدادی از اراذل و اوباش شناسنامه‌دار که منجر به تیراندازی و اخلال در نظم و ایجاد رعب و وحشت عموم و اهالی محله «نقلیه» شده بود، موضوع در دست بررسی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت با توجه به حساسیت پرونده و متواری بودن متهمان، به صورت ویژه و تمام وقت وارد عمل شدند که در نتیجه اقدامات اطلاعاتی، مخفیگاه عاملان اصلی تیراندازی و اخلال در نظم شناسایی شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: پس از تعقیب و مراقبت‌های مستمر و تلاش شبانه روزی، با هماهنگی مقام قضایی طی یک عملیات ضربتی 6 نفر از متهمان در نقاط مختلف سطح شهر کرمانشاه دستگیر شدند و دو خودرو نیز در این رابطه، توقیف و به پارکینگ منتقل شد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ رستمی خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند و تلاش جهت دستگیری سایر متهمان متواری در دست اقدام است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

9  +  1  =