صدور بیمه‌نامه مسافرتی اتباع خارجی توسط بیمه‌کوثر

بیمه‌نامه مسافرتی اتباع خارجی شرکت بیمه‌کوثر به‌منظور ارائه خدمات بیمه‌ای به مسافرانی که قصد سفر به ایران را دارند، صادر می‌شود.

به گزارش ریسک نیوز از روابط‌عمومی و اعلام مدیر بیمه‌های درمان بیمه‌کوثر؛ در این بیمه‌نامه هزینه‌های پزشکی، دندانپزشکی، انتقال بیمار تا سقف حداکثر 10هزار یورو پرداخت می‌شود.

جواد همایی با بیان اینکه هزینه‌های پزشکی و بستری در بیمارستان‌های داخل کشور جمهوری اسلامی ایران در شرایطی پرداخت می‌شود که منشا بروز آن حادثه یا بیماری در خاک جمهوری اسلامی ایران بوده است، خاطرنشان‌کرد:  مواردی که دارای منشا قبلی بوده یا حالت مزمن داشته است مانند بیماری‌های صعب‌العلاج، انواع سرطان، دیابت، زایمان و سقط‌جنین، بیماری‌های روانی و جنون، خودکشی و اقدام به آن و نیز هرگونه خسارت ناشی از مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی، شرکت در مسابقه‌ها و شرط‌بندی‌ها، ریسک‌های شغلی، موارد ناشی از انرژی و پرتوهای هسته‌ای، ایمپلنت دندان، واکسیناسیون و انرژی درمانی تحت‌پوشش این بیمه‌نامه قرار نخواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه سایر پوشش‌ها مطابق با آیین‌نامه "77" بیمه مرکزی جمهوری اسلامی و با تایید شرکت بیمه‌کوثر قابل ارائه خواهد بود، افزود: مبالغ پرداختی باید براساس تعرفه وزارت بهداشت صورت پذیرد و هزینه‌های متفرقه و اضافه دریافت پزشکان تحت‌پوشش این بیمه‌نامه نخواهد بود.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

2  ×    =  16