نامه خداحافظی فانی از فرهنگیان / خبری از عذرخواهی نیست

وزیر سابق آموزش و پرورش پس از جدایی از این وزارتخانه نامه خداحافظی به فرهنگیان نوشت اما در این نامه بابت اتفاقات و فسادی که در صندوق ذخیره فرهنگیان که زیر مجموعه کاری او بود از فرهنگیان عذرخواهی نکرد.

به گزارش ریسک نیوز،علی‌اصغر فانی وزیر سابق آموزش و پرورش پس از جدایی از این وزارتخانه، نامه خداحافظی نوشت.

در این نامه خداحافظی آمده است: توفیق خدمت در حیطه‌های مختلف مدیریتی در وزارت وزین، خطیر و انسان‌ساز آموزش و پرورش در طی سالیان متمادی و اعتماد رئیس‌جمهور محترم در طول سه سال گذشته از مواهب الهی به این‌جانب بوده که هماره خداوند منّان را به پاس این توفیق سپاس می‌گویم.

دستیابی به موفقیت‌های اخیر در عرصه‌های مختلف از قبیل اجرایی شدن سند تحول بنیادین، تحقّق طرح‌های متنوع و متعدد آموزشی، پرورشی و فرهنگی، اجرای مرحله ی اول نظام رتبه‌بندی معلمان و سایر فعالیت‌های هدفمند و برنامه محور را نخست مرهون الطاف الهی، عنایات خاصّه امام عصر (عج)، رهنمودهای داهیانه و حمایت‌های بی‌دریغ رهبر فرزانه ی انقلاب اسلامی، مساعی و توصیه‌های رئیس‌جمهور محترم و محبوب و سپس محصول حاکمیت تعقّل و تدبّر، حمایت‌های نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و نیز تخصص، تعهد و تعلّق تمامی معلمان،‌ مربیان، مدیران، کارکنان و کارشناسان خبره ی حوزه‌های ستادی، استانی و منطقه‌ای می‌دانم.

ازاین ‌رو ضمن شکر به درگاه ذات اقدس الهی، صمیمانه‌ ترین مراتب سپاس خود را خاضعانه و خالصانه به پیشگاه فرهنگیان فهیم در جای‌جای ایران اسلامی تقدیم می‌کنم.

اکنون ‌که برای اداره دستگاه تعلیم و تربیت و تحقق اهداف والای نظام اسلامی در حوزه‌ آموزش‌ و پرورش، تدبیر دیگری اتخاذ شده و بار مسؤولیت اینجانب کاهش ‌یافته است، از محضر یکایک همکاران ساعی و صبورم در گستره‌ ایران همیشه سربلند به خاطر قصور و تقصیرهای سهوی و احتمالی حلالیت می‌طلبم و همچنان با افتخار در کسوت شریف معلمی، خادم مردم مهربان ایران خواهم ماند.

 در پایان از درگاه خداوند متعال ضمن تمنای عزّت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، برای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، ریاست محترم جمهوری، عموم خدمتگزاران به ملت غیور ایران، به ‌ویژه فرهنگیان عزیز آرزوی سلامت، سعادت و سربلندی دارم.

علی اصغر فانی وزیر سابق آموزش و پرورش بابت اتفاقات و فسادی که در صندوق ذخیره فرهنگیان که زیر مجموعه کاری او بود از فرهنگیان عذرخواهی نکرد.

 

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

14  +    =  23