تشریح ارائه خدمات بیمه ای به زائرین اربعین در عراق

در صورت بروز خسارت یا آسیب به زائرین ایرانی در کشور عراق، زائر می تواند جهت مداوا به مراکز درمانی کشور عراق یا درمانگاه های هلال احمر مراجعه نماید.

به گزارش ریسک نیوز،به نقل از روابط عمومی بیمه دانا اگر زائر در کشور عراق بیمار، مجروح و یا مصدوم شود، بایستی بلافاصله به درمانگاه های هلال احمر یا بیمارستان های کشور عراق جهت مداوا و یا بستری شدن اعزام شود و در صورت عدم وجود امکانات درمانی به بیمارستان و مراکز بهداشتی مناسب تر مراجعه نماید.
بر اساس این گزارش، اگر زائر بیمار طبق نظر پزشک معالج و یا تیم پزشکی برای درمان نیاز به اعزام به ایران دارد، ضروری است پس از اتمام معالجات به شرکت بیمه دانا در تهران و در استان ها به شعب بیمه دانا مراجعه کند.
خاطرنشان می سازد، در صورت بروز خسارت(فوت، حادثه، درمان) برای هر یک از بیمه شدگان(زائرین) می بایست حداکثر ظرف مدت ۹۰ روز پس از تاریخ وقوع حادثه و مراجعه به کشور عراق به بیمه گر اعلام خسارت نماید و مدارک و مستندات حادثه را جهت تشکیل پرونده در مراکز رسمی بیمه ارائه کند.
لازم به ذکر است، دفتر مرکزی ارائه خدمات بیمه ای بیمه دانا در کشور عراق به آدرس: کربلا- خیابان باب القبله امام حسین(ع)- بالاتر از هتل بیت الجود- روبروی رستوران ایوان- طبقه ۴- واحد ۲ دایر است.
زائرین محترم می توانند، جهa ارتباط با دفاتر عراق بیمه دانا با شماره های زیر تماس حاصل نمایند:
دفتر کربلا: ۹۶۴۷۸۳۴۱۹۰۸۹۰، ۹۶۴۷۸۳۴۱۹۰۸۸۹
دفتر کاظمین: ۹۶۴۷۷۲۹۱۷۹۷۳۲، ۹۶۴۷۸۲۵۵۲۴۰۸۱، ۹۶۴۷۸۳۴۱۹۰۸۷۹
دفتر نجف: ۹۶۴۷۸۲۵۵۲۴۰۸۵، ۹۶۴۷۸۲۵۵۲۳۷۸۴

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

  +  33  =  34