جدیدترین معضلی که شاید بلای جان برانکو شود

بازیکن مصدوم پرسپولیس به خاطر ترس از نیمکت‌نشینی با درد در تمرینات تیمش شرکت می‌کند.

به گزارش ریسک نیوز به نقل از تسنیم،مصدومیت شدید علیرضا بیرانوند و دوری 4 هفته‌ای او از تمرینات پرسپولیس بدترین خبر برای هواداران این تیم بود اما ممکن است مشابه این اتفاق در مورد یکی دیگر از بازیکنان شاخص پرسپولیس هم تکرار شود.

حضور بیرانوند در تمرینات اخیر پرسپولیس و پست‌هایی که این دروازه‌بان در شبکه‌های اجتماعی در اوایل این هفته در صفحات شخصی خود گذاشت این تصور را بوجود آورد که آسیب‌دیدگی‌اش در بازی با استقلال خوزستان جدی نبوده و کاملا آماده است اما حضور این دروازه‌بان با دست گچ گرفته در تمرین روز گذشته سرخپوشان همه را متعجب کرد. البته دوستان نزدیک بیرانوند در تیم به خوبی مطلع بودند که او با درد تمرین می‌کند و حتی وی را سرزنش کرده بودند.

اینکه چرا بیرانوند اصرار داشته مصدومیت خود را مخفی نگه دارد گفته می‌شود ترس از نیمکت‌نشینی بوده است. آمادگی رادوشوویچ در تمرینات و ارتباط خیلی خوب پانادیچ و برانکو با این دروازه‌بان این ترس را در وجود دروازه‌بان شماره یک تیم ملی بوجود آورده بود که اگر قرار باشد به خاطر مصدومیت جایش را به رقیب کرواتش بدهد شاید تا دیگر نتواند جایگاهش را پس بگیرد. با توجه به این موضوع بیرانوند در روز‌های ابتدای این هفته با درد در تمرینات سرخپوشان حضور یافت و همین موضوع مصدومیتش را تشدید کرد.

جالب توجه اینکه پزشک پرسپولیس فردای بازی این تیم با استقلال خوزستان در مصاحبه‌ ویدیویی با سایت این باشگاه اعلام کرد مصدومیت بیرانوند و عالیشاه جدی نیست.

اشتباهی که بیرانوند مرتکب شد  شاید در آینده خیلی به ضررش تمام شود اما با این حال این موضوع برای یکی از همبازیان او درس عبرت نشده و وی هم چند روزی است که با درد در تمرینات تیمش شرکت می‌کند. این بازیکن که یک رقیب آماده را در روی نیمکت ذخیره‌ها در پست خود می‌بیند می‌ترسد به خاطر کوچکترین غفلت جایش را در ترکیب اصلی پرسپولیس و حتی شانس ملی‌پوش شدن از دست بدهد.

برخی از بازیکنان پرسپولیس نیز متوجه این قضیه شده و به همبازی خود توصیه کرده‌اند با درد تمرین نکند تا بعد‌ها پشیمان شود. شاید به خاطر همین توصیه‌‌ها بازیکن مذکور تصمیم بگیرد امروز و فردا به پزشک و سرمربی تیمش اعلام کند درد دارد و باید مدتی را از تمرینات دور باشد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

4  +  6  =