تفاهم نامه بیمه معلم با شرکتهای دانش بنیان به امضا رسید

بیمه معلم در جریان این رویداد، قراردادی با یکی از شرکتهای نوآور در حوزه بازدید آنلاین خودرو به امضاء رساند.مزیت قابل ملاحظه این طرح، : بازدید خودرو کاملا بصورت مجازی می باشد و به حضور فیزیکی نماینده بیمه و یا کارشناس نیازی نیست .

به گزارش نیوز به نقل از روابط عمومی بیمه معلم، رویداد تبادل فناوری صنعت بیمه با همکاری بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و صندوق نوآوری و شکوفایی، در سالن آمفی تئاتر  این صندوق برگزار شد.

حضور کاوه قاضی معاونت توسعه بازار بیمه معلم در این رویداد فرصتی برای بیمه معلم فراهم آورد تا با شرکتهای نوآور بیش از گذشته وارد تعامل شود به طوریکه از غرفه های این شرکتها بازدید بعمل آمد و خدمات آنها مورد بررسی قرار گرفت.

در همین راستا شرکت بیمه معلم در جریان این رویداد، قراردادی با یکی از شرکتهای نوآور در حوزه بازدید آنلاین خودرو به امضاء رساند.

مزیت قابل ملاحظه این طرح، بازدید خودرو کاملا بصورت مجازی می باشد و به حضور فیزیکی نماینده بیمه و یا کارشناس نیازی نیست .

و در واقع بیمه گذارانی که قصد خرید بیمه بدنه را دارند، می توانند صرفا با یک تماس با نماینده و دریافت پیامک و لینک، به فرآیند بازدید مجازی هدایت شوند که پس از بررسی و کارشناسی ، نسبت به صدور بیمه نامه اقدام می شود.

غلامرضا سلیمانی در این مراسم اذعان داشت: استقبال چشمگیر و اعلام آمادگی شرکت های دانش بنیان برای ورود به فعالیت های بیمه ای از ظرفیت بالای رشد این صنعت در کشور حکایت دارد.

وی با اعلام این خبر که فرایند صدور مجوز برای شرکت های دیجیتالی بیمه، مراحل  نهایی خود را می گذراند، خاطرنشان کرد:

استقبال این شرکت ها در صنعت بیمه علاوه بر گسترش بازار در تسهیل فرایند ارزیابی ها و پرداخت خسارات نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

و ی اظهار داشت: کمبود درآمد و ناپایداری منابع بیمه های پایه در کشور، لزوم استقرار نظام جامعه بیمه های مکمل نظیر تامین آتیه و زندگی و مکمل بازنشستگی را یادآور می سازد که از جمله طرح های ملی محسوب می شوند.

این رویداد فرصتی برای بیمه معلم فراهم آورد تا با شرکتهای نوآور بیش از گذشته وارد تعامل شود.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

  ×  6  =  36