برگزاری سمینار تخصصی فروش آنلاین بیمه و توسعه کسب و کار نمایندگان

پیرو امضای توافقنامه شرکت بیمه پارسیان و شرکت کاربلد در خصوص ارائه زیرساختهای نرم افزاری فروش آنلاین بیمه برای نمایندگان بیمه پارسیان، اولین سمینار تخصصی فروش آنلاین بیمه و توسعه کسب و کار نمایندگان بیمه پارسیان برگزار شد.

به گزارش ریسک نیوز پیرو امضای توافقنامه شرکت بیمه پارسیان و شرکت کاربلد در خصوص ارائه زیرساختهای نرم افزاری فروش آنلاین بیمه برای نمایندگان بیمه پارسیان، اولین سمینار تخصصی فروش آنلاین بیمه و توسعه کسب و کار نمایندگان بیمه پارسیان برگزار گردید در این سمینار که در روز 24 دی ماه در محل سالن همایش های بین المللی هتل المپیک تهران برگزار گردید نمایندگان بیمه پارسیان از سراسر کشور بصورت حضوری و یا از طریق مشاهده پخش زنده از طریق پلتفرم آپارات و لایو اینستاگرام و وبسایت رسمی کاربلد حضور داشتند.

 


در بخش اول این سمینار توحیدحیدری بنیانگذار و مدیر توسعه محصول کاربلد ضمن بیان تاریخچه ورود اینترنت و کسب و کارهای آنلاین به کشور در خصوص اهمیت ویژه آنلاین شدن کسب و کارها و بررسی راهکارهای عملی موفقیت در مدیریت هوشمند کسب و کار ها به بیان مطالبی پرداخت.
در ادامه مدیرعامل مجموعه کاربلد محسن لحنی به بررسی کاربردهای فناوری های نوین در توسعه کسب و کار نمایندگان بیمه اشاره نمود.

وی ضمن بیان توانمندی های فنی و کاربردی پلتفرم کاربلد اعلام داشت که تکنولوژی نرم‌افزاری کاربلد این اجازه را به نمایندگان بیمه می دهد که بدون داشتن دانش it بتوانند به راحتی مدیریت کسب و کار آنلاین خود را به بهترین شکل ممکن در اختیار بگیرند.

وی همچنین اذعان داشت که تنوع قابلیت ها و محصولات بیمه ای ارائه شده در پلتفرم کاربلد برای نمایندگان بیمه پارسیان بی‌نظیر بوده و نمایندگان بیمه پارسیان می‌توانند نه تنها در رشته‌های بیمه‌ای عمومی و ساده‌ای همچون ثالث ، بدنه ، آتش سوزی مسکونی فعالیت کنند بلکه می توانند با در اختیار داشتن امکان فروش آنلاین بیمه در بیش از ۵۲ رشته بیمه‌ای کامل ترین و حرفه ای ترین سامانه فروش آنلاین بیمه کشور را در اختیار داشته باشند.

 


همچنین منصور عباسی بنیانگذار و مدیر بازاریابی و ارتباطات کاربلد ضمن بیان وضعیت حاضر صنعت بیمه از منظر تحول دیجیتال شبکه فروش اظهار امیدواری کرد که نمایندگان بیمه درک صحیحی از آینده کسب و کار خود داشته باشند و جهت حفظ و توسعه کسب و کار خود هر چه زودتر خود را مجهز به راهکارهای فناورانه در حوزه فروش آنلاین بیمه نمایند.
یکی دیگر از بخش های این سمینار پاسخگویی به سوالات نمایندگان در خصوص چگونگی راه اندازی کسب و کار آنلاین بیمه ای بود که مدیران کاربلد با پاسخگویی به سوالات حضار راهنمایی های لازم را در این خصوص ارائه نمودند.
در پایان این سمینار به قید قرعه هدایایی ویژه ای به نمایندگان بیمه پارسیان اهدا گردید.

لینک توافقنامه شرکت بیمه پارسیان و شرکت کاربلد

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

  −  2  =  7