انتخاب بهاری فر و مظلومی به عنوان عضو شورای پژوهشی پژوهشکده بیمه

طی حکمی از سوی  کردبچه رئیس پژوهشکده بیمه، بهاری‌فر؛ مدیرعامل بیمه “ما” ومظلومی؛ مدیرعامل بیمه تعاون، به عنوان اعضای جدید شورای پژوهشی پژوهشکده بیمه منصوب شدند.

به گزارش ریسک نیوز طی حکمی از سوی  کردبچه رئیس پژوهشکده بیمه، بهاری‌فر؛ مدیرعامل بیمه “ما” ومظلومی؛ مدیرعامل بیمه تعاون، به عنوان اعضای جدید شورای پژوهشی پژوهشکده بیمه منصوب شدند.
اعضای جدید شورای پژوهشی پژوهشکده بیمه به عنوان نهاد تصمیم‌گیرنده در خصوص فعالیت‌های علمی و پژوهشی پژوهشکده منصوب شدند که در این میان نام حجت بهاری فر مدیرعامل و عضو هیات مدیره بیمه “ما” به دلیل اقدامات ارزشمند وی در این زمینه به چشم می خورد.
بر اساس این گزارش در زمان مدیرعاملی حجت بهاری فر در بیمه “ما” ، مرکز آینده ­پژوهی با هدف شناخت و درک مسائل نوظهور در صنعت بیمه و نحوه برخورد با آنها، مطالعه  در خصوص رشد فناوری در آینده و بهره­ گیری از آن برای انجام تحقیقات کاربردی و پذیرش و درک اهمیت ایده‌ها برای خلق و شکل دهی آینده‌ای برتر و مطلوب طراحی شده است.
شایان ذکر است که مدیرعامل بیمه تعاون همواره بر تعامل مستمر بین پژوهشکده و شرکت های بیمه تأکید داشته و شرکت بیمه تعاون نیز در راستای حمایت از دانش و پژوهش صنعت در بیست و هشتمین همایش ملی بیمه و توسعه که همزمان با روز بیمه برگزار شد به عنوان حامی انتخاب کتاب سال بیمه حضور فعالانه داشت

شورای پژوهشی پژوهشکده بیمه نهاد تصمیم‌گیرنده در خصوص فعالیت‌های علمی و پژوهشی پژوهشکده است که اعضای آن متشکل از نمایندگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و اساتید، پژوهشگران و متخصصین برتر دانشگاه و صنعت در حوزه بیمه و رشته‌های مرتبط هستند.

 

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

  −  1  =  6