بیمه ملت، بیمه گر قطار مشهد_یزد / اعزام کارشناسان بیمه به محل حادثه

بیمه ملت از آماده باش شرکت برای بررسی ابعاد خسارت حادثه قطار مشهد یزد خبر داده است.

به گزارش ریسک نیوز در پی خروج قطار مسافربری مشهد به یزد داود قاسم‌پور ، مدیر عامل بیمه ملت ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان و بازماندگان این حادثه از آماده باش بیمه ملت برای بررسی ابعاد خسارت در قالب قرارداد فی‌مابین، با راه‌آهن جمهوری اسلامی خبر داد.

روابط عمومی بیمه ملت گزارش داد، ساعت ۵:۳۰ دقیقه بامداد امروز چهارشنبه هجدهم خرداد ماه قطار مسافربری در کیلومتر ۸۵ طبس به یزد (ایستگاه مزینو) از ریل خارج شد و متاسفانه در پی این حادثه تا زمان تنظیم این خبر 13 نفر از هموطنان عزیزمان جان باخته و حدود 50 نفر نیز مصدوم و در بیمارستان بستری شده‌اند.

در پی این حادثه دلخراش تیم فنی بیمه ملت با همکاری مدیران ارشد راه آهن جمهوری اسلامی به محل اعزام تا ابعاد حادثه را بررسی کنند.

.اخبار تکمیلی در اطلاعیه بعدی منتشر خواهد شد.

بر اساس این گزارش ،در ساعت ۵:۳۰ دقیقه بامداد چهارشنبه هفدهم خرداد ماه قطار مسافربری در کیلومتر ۵۰ طبس به یزد (ایستگاه مزینو) از ریل خارج شد. این قطار ۳۴۸ سرنشین (مسافر و خدمه) داشته است که از مجموع ۱۱ واگن ۶ واگن دچار آسیب شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه تا کنون پنج تیم امدادی از هلال احمر به محل حادثه اعزام شده است، افزود: یک تیم از پایگاه مسجد شکر، یک تیم از پایگاه دیهوک، دو تیم پشتیبان از شعبه طبس و یک تیم از بشرویه در عملیات نجات آسیب دیدگان مشارکت داشته اند.

مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور هم در گفتگو با رسانه‌ها اظهار کرد: ۱۲ مصدوم بدحال داریم که به بیمارستان منتقل شده‌اند.

وی با بیان اینکه اورژانس بیمارستان طبس در حال آماده‌باش است، بیان داشت: تیم‌های تخصصی درمان در بیمارستان حضور پیدا کرده‌اند.

وی گفت: جراح، جراح مغز و اعصاب و ارتوپد در بیمارستان حضور دارند و جای نگرانی برای مداوای بیماران وجود ندارد.

سخنگوی اورژانس با بیان اینکه سه بالگرد در محل حادثه حضور دارند، ادامه داد: چون بیشتر مصدومان یزدی هستند رئیس اورژانس یزد در محل حضور دارد.

اولین نفر امتیاز دهید

دیدگاه شما چیست؟