بیمه البرز از طرح جامع بیمه تکمیلی خادمان سلامت رونمایی کرد

شرکت بیمه البرز ، طرح جامع پوشش بیمه درمان تکمیلی با عنوان “طرح بیمه تکمیلی خادمان سلامت” را برای نخستین بار در کشور رونمایی کرد.

به گزارش ریسک نیوز در آیین رونمایی از طرح مبتکرانه این شرکت با عنوان  “طرح بیمه تکمیلی خادمان سلامت”  که با حضور مجید بهزادپور، رییس کل بیمه مرکزی، محسن پورکیانی، مدیرعامل و مجید علی پناهی، رییس هیات مدیره شرکت بیمه البرز و رییس سازمان نظام پزشکی کشور برگزار شد، رییس کل بیمه مرکزی،  اعلام کرد: با تدبیر و پیشگامی بیمه‌البرز برای نخستین بار تمامی خادمان سلامت تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی بیمه البرز قرار گرفتند که این ابتکار بیمه البرز شایسته قدردانی است.

وی افزود: این طرح مبتکرانه بیمه البرز گام بسیار خوبی است تا درسایر مشاغل و کارگاه ها و واحدهای کوچک که کارکنان کم تر از 50 نفر دارند، اجرا شود.

وی با قدردانی از مدیرعامل بیمه البرز به خاطر ارایه طرح ابتکاری جامع بیمه درمان تکمیلی خادمان سلامت، اظهار داشت: بر اساس این طرح حدود 900 هزار نفر از خادمان سلامت که در مراکز کوچک درمانی و حوزه سلامت فعالیت می کنند و همچنین خانواده هایشان تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی شرکت بیمه البرز قرار می گیرند.

بنا بر این گزارش، در آیین رونمایی از “طرح بیمه تکمیلی خادمان سلامت” همچنین رییس سازمان نظام پزشکی کشور و رییس صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی کشور از شرکت بیمه‌البرز به خاطر ارایه این طرح ابتکاری قدردانی کردند.

بر اساس طرح بیمه تکمیلی خادمان سلامت،  شرکت بیمه‌البرز افرادی را که در عرصه های مختلف حوزه سلامت نظیر شرکت های دانش بنیان دارویی و تجهیزات پزشکی، کلینیک ها، درمانگاه ها و آزمایشگاه ها فعالیت می  کنند، تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی قرار می دهد.

بر این اساس، امکان تحت پوشش قرار گرفتن افراد در گروه های کم تر از 50 نفر، طرح های متنوع با انواع پوشش ها و قیمت ویژه از جمله مزایای طرح بیمه تکمیلی خادمان سلامت شرکت بیمه‌البرز است.

این گزارش حاکی است، آیین رونمایی از این طرح جامع بیمه تکمیلی خادمان سلامت در روز دوشنبه مورخ 24/5/1401 در محل سالن همایش سازمان نظام پزشکی کشور برگزار شد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

74  −  71  =