کنفرانس ملی تحول دیجیتال، بانک و بیمه برگزار می شود

کنفرانس ملی تحول دیجیتال، بانک و بیمه ۲۸ آذرماه امسال و با هدف تبیین وضعیت فعلی نظام بانک و بیمه کشور در عرصه تحول دیجیتال و بررسی نقش حکمرانی دیجیتالی در نظام بانک و بیمه کشور، ارائه راهکار‌های چابکسازی نظام بیمه و بانک کشور در اکوسیــستم دیجیتال و تعیــین راهبرد‌های آینده نگر از نظام بانک و بیمه کشور در مواجهه با تحول دیجیتال برگزار می شود.

به گزارش ریسک نیوز، وزارت امور اقتصاد و دارایی قصد دارد با مشارکت کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، پژوهشکده امور اقتصادی، مجمع تشخیص مصلحت نظام و تعدادی از نهاد‌های علمی و تخصصی حوزه بانک و بیمه کنفرانس ملی تحول دیجیتال، بانک و بیمه را در روز 28 آذر ماه سال جاری برگزار نماید.

تبیین وضعیت فعلی نظام بانک و بیمه کشور در عرصه تحول دیجیتال، بررسی نقش حکمرانی دیجیتالی در نظام بانک و بیمه کشور، ارائه راهکار‌های چابک‏سازی نظام بیمه و بانک کشور در اکوسیــستم دیجیتال و تعیــین راهبرد‌های آینده ‏نگر از نظام بانک و بیمه کشور در مواجهه با تحول دیجیتال از اهداف برگزاری این کنفرانس است.

کمیته علمی این کنفرانس برعهده مرکز مطالعات مدیریت و توسعه فناوری دانشگاه تربیت مدرس است و مقالات پذیرفته شده این کنفرانس در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) و پایگاه مرجع دانش سیویلیکا، نمایه خواهد شد.

این کنفرانس ۲۸ آذر سال جاری برگزار خواهد شد و مهلت ارسال مقالات به دبیرخانه کنفرانس ۲۰ آذر ۱۴۰۱ اعلام شده و علاقمندان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند به درگاه اینترنتی www.dbiconf.com مراجعه کنند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

26  −    =  25