سعید شکوهی سرپرست مؤسسه آموزش عالی بیمه اکو شد/ اولین رئیس غیر بیمه ای اکو

با حکمی از سوی رئیس دانشگاه علامه طباطبائی، دکتر سعید شکوهی، سرپرست مؤسسه آموزش عالی بیمه اکو این دانشگاه شد.

به گزارش ریسک نیوز، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبائی، آیین تکریم و معارفه رئیس پیشین و سرپرست جدید مؤسسه آموزش عالی بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبائی با حضور دکتر عبدالله معتمدی، رئیس دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمین صادق اکبری اقدم، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، معاونان و روسای دانشکده ها، امروز، 19 بهمن ماه 1401 در سالن اجتماعات دفتر ریاست دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.

 

لازم بذکر است،شکوهی رئیس جدید دانشکده استاد حوزه علوم سیاسی است، در واقع نخستین بار از سال ۱۳۴۸( شکل گیری هسته اولیه دانشکده تحت عنوان مدرسه عالی بیمه) و شکل گیری موسسه آموزش عالی بیمه اکو( فرم فعلی از دهه ۹۰ میلادی) است که استادی غیر بیمه ای و غیر آمار و اقتصادی به ریاست این دانشکده منصوب شده است.

 

در این آیین دکتر آتوسا گودرزی، رئیس پیشین موسسه آموزش عالی بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبائی تکریم و دکتر سعید شکوهی به عنوان سرپرست این موسسه معرفی شد.
در بخشی از حکم دکتر شکوهی آمده است:

نظر به مراتب تعهد، تدین، روحیه انقلابی و صلاحیت های علمی و تجربیات ارزشمند اجرایی و علمی جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست مؤسسه آموزش عالی بیمه اکو دانشگاه» منصوب میشوید. امید است با استعانت از درگاه باری تعالی و با د رایت و مدیریت جنابعالی و جلب مشارکت همکاران محترم هیئت علمی و کارکنان محترم زمینه ارتقاءجایگاه رفیع دانشگاه علامه طباطبائی در حوزه های مهم علمی و آموزشی فراهم شود.

در پایان این مراسم با اهدای لوح از خدمات ارزنده و تاثیرگذار دکتر گودرزی قدردانی و حکم دکتر شکوهی ابلاغ شد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

  ×  5  =  50