اقدام قابل تقدیر بیمه آرمان در تجلیل از مدیر عامل پیشین

مدیرعامل و هیئت مدیره بیمه آرمان از علیرضا بیانیان تجلیل کردند

در راستای تجلیل از مقام والای معلم و با هدف تقدیر از پیشکسوتان صنعت بیمه ، در روز معلم از علیرضا بیانیان مدیرعامل اسبق بیمه آرمان در همایش نشست سالانه رؤسای شعب و نمایندگان برتر این شرکت تجلیل بعمل آمد.

به گزارش ریسک نیوز به نقل از روابط عمومی بیمه آرمان در راستای تجلیل از مقام والای معلم و با هدف تقدیر از پیشکسوتان صنعت بیمه ، در روز معلم از علیرضا بیانیان مدیرعامل اسبق بیمه آرمان در همایش نشست سالانه رؤسای شعب و نمایندگان برتر این شرکت تجلیل بعمل آمد.

‎علیرضا بیانیان که سالها سکان هدایت بیمه آرمان را عهده دار بود توسط  مجید قلی پور مدیرعامل ؛ حمیدرضا امیرحسنخانی نایب رئیس هیات مدیره و معاون اجرایی و ‌ همچنین داوود الماسی عضو و دبیر هیئت مدیره بیمه آرمان با اهدای تقدیرنامه مورد تجلیل قرار گرفت .

در این مراسم مجید قلی پور با آرزوی سلامتی برای ایشان از بیانیان به عنوان گنجینه ارزشمند علم و تجربه در صنعت بیمه یاد کرد و در ادامه علیرضا بیانیان طی سخنانی کوتاه با قدردانی از این اقدام مدیرعامل و همینطور اعضای هیئت مدیره ، برای پیشرفت روز افزون بیمه آرمان و همینطور تعالی این شرکت در صنعت بیمه آرزوی موفقیت کرد.

گفتنی است، بیانیان از پیشکسوتان صنعت بیمه است که سابقه مدیریت در بیمه آسیا و بیمه توسعه را نیز دارد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

4  ×    =  40