هواشناسی ایران ۱۴۰۲/۰۳/۰۸

افزایش نسبی دما طی دو روز آینده در اغلب نقاط کشور

طی ۲۴ ساعت آینده برای شمال استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، جنوب کرمان شرق فارس و شمال هرمزگان ابرناکی و رگبار و رعد و برق پیش بینی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ریسک نیوز، سه شنبه در جنوب کرمان، شمال هرمزگان، بخش‌هایی از شمال غرب و استان‌های اصفهان، مرکزی زنجان قزوین البرز غرب و شمال تهران و سواحل غربی دریای خزر رگبار پراکنده ادامه خواهد داشت.

چهارشنبه با ورود سامانه بارشی از شمال غرب کشور علاوه بر جنوب کرمان و شمال هرمزگان در استان‌های واقع در شمال غرب، غرب سواحل دریای خزر دامنه و ارتفاعات البرز و بخش‌هایی از مرکز کشور نیز بارش رخ خواهد داد.

پنجشنبه بارش در مناطق ذکر شده با شدت کمتری ادامه خواهد داشت جمعه در شمال آذربایجان شرقی اردبیل سواحل دریای خزر شمال سمنان خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارش پراکنده و در نیمه غربی استان‌های کرمان و یزد و شمال فارس رگبار پراکنده گاهی همراه با رعد و برق پیش بینی می‌شود.

طی دو روز آینده در استان‌های ایلام و خوزستان افزایش سرعت وزش باد و نفوذ گردوخاک دور از انتظار نیست. همچنین طی این مدت در غالب مناطق کشور بویژه نوار شمالی روند افزایش نسبی دما خواهیم داشت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

7  +  3  =