مهلت 2 هفته ای ارائه اطلاعات برای سازمان بیمه سلامت

در نشست مشترک قائم مقام بیمه مرکزی با متولیان نسخ الکترونیکی مطرح شد:

در نشست مشترک قائم مقام بیمه مرکزی با متولیان نسخه الکترونیک، از وزارتین بهداشت و ارتباطات و سازمان بیمه سلامت مقرر شد، طی دو هفته آینده سازمان بیمه سلامت اطلاعات نسخ الکترونیک را در اختیار وزارت بهداشت قرار دهد.

به گزارش ریسک نیوز از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، مجید مشعلچی قائم مقام بیمه مرکزی در این نشست ضمن تأکید بر تسهیل روند تکمیل فرآیند نسخ الکترونیک گفت : علی رغم اینکه بیمه مرکزی تکلیف قانونی برای این اقدام ندارد و مسئولیت آن با شرکتهای بیمه گر است اما به عنوان نهاد ناظر بر صنعت بیمه، بر روند اجرایی این مهم نظارت داریم و آنها را در این مسیر همراهی می کنیم.
وی افزود: در همین راستا، بیمه مرکزی جلسات متعددی با متولیان این کار برگزار کرده و شرکت های بیمه نیز تا کنون تکالیف خود را انجام داده اند اما از آنجا که این مهم نیازمند همراهی تمام متولیان همچون سازمان تامین اجتماعی، سازمان بیمه سلامت و وزارت بهداشت است، هنوز چرخه این فرآیند برای حذف نسخه در بیمه های تکمیلی کامل نشده است .
قائم مقام بیمه مرکزی در ادامه گفت : در این نشست مشترک مقرر شد، سازمان بیمه سلامت ظرف دو هفته آینده نسبت به ارائه اطلاعات نسخ الکترونیک به وزارت بهداشت اقدام نماید و وزارت بهداشت نیز اطلاعات تکمیل شده را در اختیار بیمه مرکزی قرار دهد.
شایان ذکر است، این نشست با حضور نمایندگانی از وزارتین بهداشت و ارتباطات، معاون نظارت، مدیرکل نظارت بر بیمه های غیر زندگی، مدیر توسعه و نوآوری مرکزفاوا در بیمه مرکزی برگزار شد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

59  −  50  =