همکاریHSB و Cyberwrite برای توسعه پلتفرم بیمه سایبری مبتنی بر هوش مصنوعی

بیمه گر تخصصی HSB، که بخشی از مونیخ ری است، قرارداد خود را با Cyberwrite برای استفاده از پلتفرم بیمه سایبری مبتنی بر هوش مصنوعی خود، SEEN4، به عنوان بخشی از استراتژی مداوم خود برای استفاده بهتر از داده ها و فناوری در تعهدنامه بیمه سایبری و مدیریت پرتفوی خود تمدید کرده است.

به گزارش ریسک نیوز، بیمه گر تخصصی HSB از سال 2018 از Cyberwrite برای ارزیابی ریسک سایبری برای هر کسب ‌و کاری در صورت تقاضا و به صورت لحظه ای استفاده می‌ کند تا امکان پذیره ‌نویسی مبتنی بر داده‌ ها، تعیین کمیت تأثیر مالی احتمالی حملات سایبری، مدیریت ریسک جمع ‌آوری ‌شده، و نظارت مستمر و هشدار به بیمه ‌شدگان را فراهم کند.

تیم زیلمن، معاون HSB و مالک محصول جهانی Cyber، اظهار داشت: «فناوری Cyberwrite به مشتریان ما کمک می ‌کند تا ریسک حملات سایبری را کاهش دهند و از داده ‌های ضروری خود محافظت کنند.»

«قدرت و دسترسی پلتفرم Cyberwrite به ما کمک می کند تا با قرار گرفتن در معرض ریسک نوظهور در این چشم انداز تهدید سایبری که به سرعت در حال تحول است همراه باشیم.»

تأثیر حملات سایبری در سرتاسر جهان در حال افزایش است، سایبررایت تاکید کرد که اهرم‌ های راهکارهای مبتنی بر هوش مصنوعی به بیمه‌ گران و بیمه ‌گران اتکایی این امکان را می ‌دهد تا هزینه‌ ها را کاهش دهند و به نسبت ‌های کم سابقه خسارت در بازار بیمه سایبری دست یابند که پیش ‌بینی می ‌شود تا سال 2029 به 63.62 میلیارد دلار برسد.

با بهره گیری از راهکارهای فناوری Cyberwrite، بیمه گران HSB می توانند فوراً یک گزارش ریسک برای هر شرکتی دریافت کنند. این گزارش شامل خلاصه‌ ای از ریسک یک صفحه ‌ای، ارزیابی تأثیر مالی، توصیه ‌های پذیره‌ نویسی، تجزیه و تحلیل شکاف نظارتی و توصیه‌ هایی برای کسب ‌و کار در مورد چگونگی کاهش ریسک است.

نیر پری، بنیانگذار و مدیر عامل Cyberwrite، گفت: «ما مفتخریم که به همکاری خود در کمک به یکی از شرکت های بیمه و بیمه اتکایی پیشرو در جهان برای تجزیه و تحلیل، محاسبه و انتقال ریسک سایبری به طور واضح و سریع برای بهبود پذیره نویسی و توانمند سازی مشتریان خود ادامه دهیم. قرار گرفتن در معرض آن ها را درک کنید.»

با استفاده از فناوری Cyberwrite، HSB پتانسیل استفاده از راهکارهای مبتنی بر هوش مصنوعی با بیمه سایبری را در کمک به کسب ‌و کارها برای درک و کاهش ریسک ‌های خود و دریافت پوشش مورد نیاز نشان می‌ دهد.

مترجم: مسعود اسکندری

منبع

https://www.reinsurancene.ws/hsb-extends-cyberwrite-partnership-for-ai-driven-cyber-insurance-platform/

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

  −  1  =  9