شرکت Arch راه‌ حل بیمه سایبری Arch CyPro راه‌ اندازی می‌ کند

در راستای محافظت از کسب و کارهای فعال؛

بیمه Arch راه اندازی Arch CyPro را اعلام کرده است. این راهکار یک راه حل پیشگام بیمه سایبری برای محافظت فعالانه از کسب و کارها در محیطی با تهدیدات سایبری طراحی شده است.

به گزارش ریسک نیوز، طبق گفته این شرکت، Arch CyPro توسط تیم مهندسی ریسک سایبری Arch (ACRE)، که یک تیم تخصصی سایبری که در هر مرحله از فرآیند پذیره‌ نویسی ادغام شده است، پشتیبانی می‌ شود.

مرلین مارشال، معاون اجرایی، مسئولیت حرفه ای و سایبری در بیمه Arch، اظهار داشت: «Arch CyPro راه حل ما برای تهدیدات پویا و همیشه در حال رشد ریسک های سایبری است. با وجود یک پایه مالی قوی و اعتبار برای برتری در پذیره نویسی مداوم، هدف ما این است که آنچه را که کارگزاران و بیمه شدگان می توانند از یک بیمه نامه سایبری انتظار داشته باشند، دوباره تعریف کنیم. کارشناسان اختصاصی ادعاهای ما و بیمه نامه های قابل تنظیم موجود در همه ۵۰ ایالت، ما را به عنوان پیشتاز در این عرصه معرفی می‌کنند. اما چیزی که Arch CyPro را متمایز می کند، طرز فکر ما و تاکید بر مدیریت ریسک فعال است.»

جیمی شیبوک، معاون اجرایی، مسئولیت حرفه‌ای و سایبری، افزود: «ما همچنین با شرکای خدمات مدیریت ریسک امنیت سایبری استراتژیک همسو شده‌ ایم تا به اجرای کنترل‌ های حیاتی برای بیمه گران خود کمک کنیم تا بلوغ امنیت سایبری آن ها را افزایش دهیم.»

منبع: www.reinsurancene.ws

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

4  +  5  =