آشنایی با 4 شرکت اینشورتک که صنعت بیمه امارات را متحول می کنند

بازار فناوری بیمه در امارات در حال رونق است. بسیاری از شرکت ها و استارت آپ ها با استفاده از فناوری وارد فضای بیمه می شوند. در این گزارش به 4 شرکت اینشورتک اشاره شده است که صنعت بیمه در امارات متحده عربی را متحول کرده اند.

به گزارش ریسک نیوز، اینشورتک ادغام دو کلمه «بیمه» و «تکنولوژی» است که از کلمه «فین تک» الهام گرفته شده است. این صرفاً به معنای استفاده از نوآوری‌ های فناوری است که برای ایجاد کارایی و صرفه‌ جویی از مدل فعلی صنعت طراحی شده‌ اند.

اینشورتک ها با استفاده از فناوری برای ایجاد کانال‌ های جدید توزیع، ساده ‌سازی فرآیندهای توزیع و ارائه تجربیات بهتر برای مشتریان، با چالش‌ های مختلف توزیع بیمه مقابله می ‌کند.

آنها از تجزیه و تحلیل داده ها برای شناسایی نیازها و ترجیحات مشتری و ارائه محصولات و خدمات بیمه شخصی به افراد محروم استفاده می کنند.

اینشورتک ها با خودکارسازی پذیره نویسی و رسیدگی به مطالبات، هزینه ها را کاهش داده و کارایی را افزایش می دهند.

در زیر به 4 شرکت اینشورتک اشاره شده است که صنعت بیمه در امارات متحده عربی را متحول کرده اند:

Aqeed

Aqeed یک شرکت فناوری است که بر ساده کردن دوباره بیمه تمرکز دارد. این شرکت راه‌ حل ‌های فناوری خود را برای کمک به مصرف ‌کنندگان در درک بیمه، مدیریت بیمه و خرید بیمه، به روشی آسان و شفاف طراحی کرده است.

این شرکت قصد دارد سفر بیمه را برای مشتریان به روشی ساده و کارآمد دیجیتالی سازی کند.

این پلتفرم به مشتریان کمک می ‌کند بفهمند چه چیزی می ‌خرند، به آن‌ ها کمک ‌کند شکاف بین آنچه دارند و نیاز دارند را ببندند، و هر چیزی که مربوط به نیازهای بیمه ‌شان است را در یک مکان سازمان ‌یافته و کارآمد داشته باشند.

Beema

Beema یک ارائه دهنده اینشورتک در عصر جدید است که هدف آن دوست داشتنی کردن بیمه است.

این بیمه از طریق یک رویکرد مبتنی بر داده و فناوری، ساده‌ تر، آسانتر و منصفانه تر است.

Beema که در سال 2019 راه اندازی شد، از ENOC (شرکت سرمایه گذاری دبی)، BCG Digital Ventures و AXA حمایت و پشتیبانی دریافت کرد.

استراتژی صرفا دیجیتالی این شرکت یک راه حل بیمه دیجیتالی تمام عیار را ارائه می دهد که شفاف، ساده و چابک است.

Click2Secure Me

Click2Secure Me یک بستر فناوری بیمه است که سازندگان آن در حال ساخت بیمه‌ گر دیجیتال هستند و به بیمه ‌گران کمک می ‌کند تحول دیجیتالی خود را در مسیر سریع در منطقه خاورمیانه به پیش برند.

شرکت‌ های بیمه از Click2Secure Me برای ساختن و بهبود مستمر برنامه‌ های موبایل و وب استفاده می‌ کنند که منجر به نوآوری در کسب‌ و کار می ‌شود.

پلتفرم آن ها به طور منحصر به فردی طراحی شده است تا از توسعه سریع و تکراری توسط طیف وسیعی از کاربران پشتیبانی کند و در عین حال اطمینان حاصل شود که IT کنترل را در دست دارد.

این پلتفرم با استفاده از کیت اتصال و سرویس ‌های پیام‌ رسانی مبتنی بر پروتکل ‌های صنعتی مانند Acord، به‌ طور یکپارچه با سیستم‌ های قدیمی موجود ادغام می ‌شود.

Policybazaar امارات متحده عربی

Policybazaar.com که با هدف در دسترس و قابل فهم کردن بیمه برای همه راه اندازی شد، در میان برترین ها در بازار بیمه هند قرار دارد. این شرکت پس از تسلط بر بازار هند، بخش بیمه امارات متحده عربی را مورد توجه قرار داده است. Policybazaar.ae به طور انحصاری بیمه خودرو را در امارات ارائه می کند. با اصلاحات اخیر که حداقل حق بیمه خودرو در امارات را محدود کرده است، به نظر می رسید لحظه مناسبی برای ورود یک تجمیع کننده بی طرف باشد. با ویژگی ها و نقاط قوت ارزیابی شده برای افرادی که به دنبال خرید بیمه نامه با بودجه مناسب هستند، Policybazaar.ae مشتاقانه منتظر پاسخگویی به نیازهای هر مالک خودرو است.

منبع: https://ibsintelligence.com

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

60  −  50  =