شرایط دریافت وام ۴ میلیارد تومانی بانک توسعه تعاون

مشتریان بانک توسعه تعاون که قصد خرید دفتر کار اداری یا مسکونی برای خود دارند می‌توانند از طرح «هم کار» این مجموعه استفاده کنند. سقف این تسهیلات برحسب محل زندگی متفاوت است.

به گزارش ریسک نیوز  آن دسته افرادی که قصد دریافت وام هم کار بانک توسعه تعاون را دارند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه افتتاح کنند. سقف این تسهیلات برای متقاضیان واجد شرایط در شهرهای بزرگ تهران، کرج، مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز و اهواز حداکثر 4 میلیارد تومان است. متقاضیان واجد شرایط ساکن دیگر استان‌ها حداکثر تا سقف 3 میلیارد تومان امکان درخواست وام این طرح را دارند. ساکنان شهرستان‌ها نیز می‌توانند برای حداکثر 2 میلیارد و 500 میلیون تومان تسهیلات طرح همکار درخواست بدهند. سود این تسهیلات 23 درصد بوده و ضمانت اصلی برای دریافت آن داشتن دو ضامن دارای جواز کسب و سند ملک با شرط اداری یا مسکونی بودن آن است. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات به 48 ماه می‌رسد.

مبلغ اقساط وام 4 میلیارد تومانی بانک توسعه تعاون

با در نظر گرفتن مبلغ وام برای ساکنان مراکز استان بزرگ، زمان بازپرداخت و میزان سود، مبلغ هر قسط 128 میلیون و 205 هزار و 889 تومان است. کل سود تسهیلات 2 میلیارد و 153 میلیون و 882 هزار و 536 تومان خواهد بود. جمع رقم وام و سود آن نیز به 6 میلیارد و 164 میلیون و 342 هزار و 536 تومان می‌رسد.

بانک توسعه تعاون به منظور کمک به توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور از طریق تعاونی، حمایت مالی و اعتباری از انتقال فعالیت‌ها و کاهش تصدی‌های بخش دولتی اقتصاد به بخش غیردولتی با اولویت بخشی به تعاونی‌ها، کمک به حضور فعال و ایفای نقش درست تعاونی‌ها در بازارهای مالی و … شکل گرفت.

اولین نفر امتیاز دهید

دیدگاه شما چیست؟