جدیدترین وام بانک صادرات ایران؛ ۳۰۰ میلیون تومان بدون سود

بانک صادرات ایران در نخستین روز از دهمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه، خصوصی سازی و معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کیش، اینوکس ۲۰۲۳، از طرح نوین تسهیلاتی خود با نام «سپاس سپهر» رونمایی کرد.

به گزارش پایگاه ریسک نیوز به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، براساس طرح سپاس سپهر، مشتریان این مجموعه می‌توانند تا سه برابر معدل موجودی حساب خود وام دریافت کنند. سقف این تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومان اعلام شده است. این وام قرض الحسنه بوده و تنها به آن کارمزد چهار درصدی تعلق می‌گیرد. همچنین مشتریان براساس این طرح امکان دریافت تسهیلات ارزان قیمت به میزان دو برابر معدل حساب خود را دارند. در صورتی که متقاضیان مایل به استفاده از این امکان باشند، حداکثر وام ۱۰۰ میلیون تومان خواهد بود. افرادی امکان درخواست این تسهیلات را دارند که حداقل دو ماه از زمان افتتاح سپرده‌شان گذشته باشد. حداکثر مدت زمان بازپرداخت برای متقاضیان تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی ۳۶ ماه و برای افرادی که خواهان وام ۱۰۰ میلیونی هستند، ۱۲ ماه خواهد بود.

افرادی که شرایط دریافت وام ۳۰۰ میلیونی بانک صادرات با نرخ کارمزد و حداکثر مدت زمان بازپرداخت مشخص شده را دارند، باید هر ماه ۹ میلیون و ۹۰ هزار و ۹۰۹ تومان قسط بدهند. سود کل تسهیلات معادل ۲۴ میلیون تومان اعلام شده است. جمع کل اقساط وام نیز به ۳۲۴ میلیون تومان می‌رسد.

حضور فعال بانک صادرات ایران در دهمین نمایشگاه اینوکس کیش

دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه، خصوصی سازی و معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور، اینوکس کیش، با مشارکت بانک صادرات که از پانزدهم آبان آغاز به کار کرد تا هجدهم همین ماه ادامه دارد. در حال حاضر بانک صادرات ایران در این نمایشگاه حضور فعال داشته و به معرفی دستاوردها و طرح‌های وام پرداخته است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

52  −  45  =