همه چیز درباره وام ۵۰ میلیونی بانک سینا با اقساط ۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی

بانک سینا به افرادی که در این مجموعه حساب قرض الحسنه دارند در قالب طرح «لیلیوم» وام ۵۰ میلیون تومانی پرداخت می‌کند. متقاضیان به منظور دریافت این تسهیلات باید از طریق اپلیکیشن سیبانک درخواست بدهند.

به گزارش پایگاه ریسک نیوز متقاضیان حقیقی بانک سینا که مایل به دریافت تسهیلات هستند، گذشته از افتتاح حساب قرض الحسنه باید حداقل دو ماه یا حداکثر شش ماهه میانگین حساب ایجاد کنند. این تسهیلات به ارائه ضامن رسمی احتیاج ندارد و ضمانت اصلی برای آن اعتبارسنجی است. افرادی که رتبه اعتباری آ داشته باشند، امکان درخواست برای سقف تسهیلات را دارند. دارندگان رتبه اعتباری بی و سی تنها می‌توانند برای تسهیلات تا سقف ۲۰ میلیون و ۱۰ میلیون تومان درخواست بدهند. سود این تسهیلات ۲۳ درصد اعلام شده و وام گیرندگان حداکثر ظرف ۳۶ ماه امکان بازپرداخت آن را دارند.

در صورتی که فرد واجد شرایط دریافت وام ۵۰ میلیون تومانی با نرخ سود و بازپرداخت ذکرشده باشد، میزان هر قسط برای وی ۱ میلیون و ۹۳۵ هزار و ۴۸۶ تومان خواهد بود. کل سود تسهیلات به ۱۹ میلیون و ۶۷۷ هزار و ۴۹۹ تومان خواهد رسید. جمع رقم وام و سود آن نیز ۶۹ میلیون و ۷۷۷ هزار و ۴۹۹ تومان خواهد بود.

نگاهی به مزایا و ویژگی‌های بانک سینا

بانک سینا بیست و هشتم اسفندماه سال ۱۳۸۷ مجوز فعالیت را از بانک مرکزی دریافت کرد. این مجموعه طی سال‌های فعالیت خود تلاش کرده همگام با سیاست‌های کلان اقتصادی و اهداف و برنامه‌های تولیدی در حوزه صنایع بزرگ و کوچک حرکت کند. بانک سینا با در اختیار داشتن کارکنان پرسرعت و دقیق و درستکار، پیشرفته‌ترین سامانه بانکداری الکترونیک، جلب اعتماد مشتریان و گستردگی شعب توانسته فعالیت جامع و درستی داشته باشد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

  +  23  =  25