حضور فعال فینوتک در سی امین همایش ملی بیمه و توسعه

سی امین همایش ملی و یازدهمین همایش بین المللي بیمه و توسعه از تاریخ ۱۲ الی ۱۳ آذرماه ۱۴۰۲ با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، رئیس بیمه مرکزی، وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری، دبیرکل سندیکای بیمه و مدیران ارشد این عرصه در حالی در مرکز همایش های بین المللی برج ميلاد برگزار شد که شرکت فینوتک در نمایشگاه جانبی همایش بیمه و توسعه با برپایی غرفه اختصاصی حضور سبزی داشت.

به گزارش پایگاه ریسک نیوز، شرکت فینوتک به عنوان یکی ازشرکت های پیشگام در ارائه راهکارهای نوآورانه، سرویس های متنوع خود را متناسب با نیازهای صنعت بیمه از جمله در حوزه مدیریت روابط اعتباری شرکت‌های بیمه با مشتریان و شبکه فروش و نمایندگان معرفی نمود که با استقبال فراوانی مواجه شد.

علاوه بر این، فینوتک با چندین شرکت بیمه برتر، تفاهم نامه همکاری منعقد کرد. ازمیان این تفاهم نامه ها می توان به تفاهم نامه همکاری با پلنت، شرکت حامی استارتاپ‌های بیمه ای، اشاره کرد.

این تفاهم نامه در راستای حمایت از استارتاپ بیمه ای، رفع نیازهای زیرساختی آنها و ترویج هرچه بیشتر اینشورتک در اکوسیستم نوآوری صنعت بیمه منعقد شد.

مهدی ملکی مدیرعامل شرکت فینوتک وایمان ارسطو مدیرعامل مرکز نوآفرینی بیمه و مالی پلنت، از امضاکنندگان این تفاهم‌نامه بودند.

لازم به ذکراست، شرکت فینوتک فعالیت خود را با تمرکز روی ارائه‌ خدمات بانکداری باز از سال ۱۳۹۵ با ارائه‌ وب‌سرویس‌های بانکی شروع کرد، امروزه با ارائه بیش از200 سرویس در حوزه های مختلف در مسیر ارائه سرویس های open finance قرار گرفته است و در برنامه بلند مدت خود با نگاهی به جامعیت و تنوع خدمات، به دنبال قرار گرفتن به عنوان هاب ارائه سرویس در همه حوزه ها (open data) است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

45  +    =  46