پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ / پرش سکه امامی به کانال ۳۲ میلیون تومانی

قیمت طلا و سکه در چهارمین روز هفته با رشد شارپی همراه شد. این افزایش قیمت، تمام قطعات سکه را چند پله بالاتر نشاند. رشد ۲۰۰ تومانی دلار، بازار طلا را با نوسانات ۲۰۰ تا یک میلیون تومانی همراه کرد.

به گزارش ریسک نیوز به نقل از تجارت‌نیوز، قیمت طلا و سکه روز سه‌شنبه ۱۷ بهمن، با افزایش ۲۰۰ تومانی دلار و افزایش محدود طلای جهانی در روند صعودی قرار گرفت. معامله‌گران بازار طلا افزایش قیمت‌های چهارمین روز هفته را علاوه بر رشد فاکتورهای اساسی تعیین قیمت در این بازار، متاثر از رشد حباب سکه می‌دانند.

گفتنی است در لحظه نگارش این گزارش طلای جهانی با افزایش نزدیک به چهار دلاری روی رقم ۲۰۲۸ دلاری معامله می‌شود.

پیش بینی قیمت طلا و سکه

تکنیکالیست‌‌ها در روزهای گذشته برای سکه امامی منطقه ۳۱ میلیون ۵۰۰ هزار تومانی را محدوده قیمتی مناسبی جهت خریدهای پله‌ای می‌دانند. آنها می‌گویند اگر قیمت‌ها در محدوده‌های فعلی تثبیت شوند، روند بازار طلا افزایشی است. تحلیلگران فنی می‌گویند با توجه به رفتار کامودیتی‌ها در جهان و طلای جهانی، بازار طلا در داخل، حرکت رو به بالای خوبی دارد. البته باید در نظر داشت که هر پیش‌بینی در بازار طلا به رفتار دلار و سیاست‌های ارزی بانک مرکزی بستگی مستقیم دارد.

فعالان بازار طلا معتقدند در مناطق قیمتی بدون روند، احتمال ورودهای موفق بالاتر است تا اینکه افراد بخواهند در روندهای قیمتی وارد بازار شوند. آنها می‌گویند در زمان‌هایی که بازار، روند دارد هیجانات کاذب بالاست و میانگین سود مناسب وجود ندارد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

  ×  7  =  63