قیمت طلا و سکه امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ / توازن قیمتی در بازار طلا و سکه بر هم خورد

قیمت طلا و سکه امروز در روند متوازنی از یکدیگر بازگشایی نشد. با وجود افزایش قیمت طلای جهانی و تحرکات محدود قیمت دلار، قیمت خانواده سکه‌ها در روند کاهشی قرار گرفت.

به گزارش ریسک نیوز به نقل از تجارت نیوز، قیمت طلا امروز روند افزایشی داشت و سکه کاهشی شد. روند قیمت طلا در چهارمین روز هفته بر مدار قیمت انس جهانی طلا قرار گرفت. با این حال، قیمت سکه بر مدار دلار چرخید و به این ترتیب، امروز قطعات سکه با کاهش‌های ۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومانی بازگشایی شدند. در حال حاضر، سکه امامی بین افزایش و کاهش قیمت، نوسان محدودی دارد.

گفتنی است انس جهانی طلا در لحظه نگارش این گزارش با رقم ۲۰۲۵ دلاری در حال معامله است و افزایش بیش از پنج دلاری دارد.

سکه بهار پرچمدار بیشترین کاهش قیمت شد

سکه امامی امروز سه‌شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ در لحظه نگارش این گزارش کاهش ۱۱ هزار تومانی دارد و با قیمت  ۳۲ میلیون ۴۸۷ هزار تومان در حال معامله است. سکه‌ بهار روی رقم ۳۰ میلیون و ۹۵ هزار تومانی ایستاده است و کاهش ۲۲۰ هزار تومانی دارد.گفتنی است نیم‌سکه و ربع‌ سکه به ترتیب با  کاهش ۱۰۰ هزار تومانی و ۵۰ هزار تومانی با رقم ۱۸ میلیون تومان و ۱۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی در حال معامله است. امروز سکه گرمی با افت قیمت ۱۰۰ هزار تومانی بازگشایی شد و با رقم پنج میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در حال معامله است.قیمت طلا در شروع معاملات امروز با روند افزایشی بازگشایی شد. در لحظه نگارش این گزارش هر مثقال طلای ۱۸ عیار رشد ۵۸ هزار تومانی دارد. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با رقم ۱۱ میلیون ۹۶۱ هزار تومان در حال معامله است. هر گرم طلای ۱۸ عیار افزایش ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومانی دارد و روی رقم دو میلیون و ۶۰۷ هزار تومانی ایستاده است. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم دو میلیون و ۷۲۳ هزار تومانی در حال معامله است.در لحظه نگارش این گزارش حباب سکه در تمام قطعات کاهشی است. حباب سکه‌‌ امامی ۱۷۵ هزار تومان، سکه‌ بهار ۳۹۱ هزار تومان، نیم‌سکه ۱۹۰ هزار تومان، ربع سکه ۹۵ هزار تومان و سکه گرمی ۱۲۳ هزار تومان کاهش دارد.

اولین نفر امتیاز دهید

دیدگاه شما چیست؟