قیمت طلا و سکه امروز ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ / ریزش میلیونی قیمت سکه امامی

قیمت طلا و سکه در شروع معاملات نخستین روز اردیبهشت با روند کاهشی قیمت دلار همراه شد. امروز سکه امامی تنها قطعه‌ای بود که افت میلیونی داشت و به کانال ۴۳ میلیونی برگشت.

به گزارش ریسک نیوز به نقل ازتجارت نیوز،قیمت طلا و سکه امروز را با کاهش ارزش در تمام قطعات و وزن‌ها شروع کرد. قیمت سکه امامی با افت بیش از یک میلیون تومانی به کانال ۴۳ میلیونی برگشت و سکه بهار ۴۰ میلیونی شد.

معامله‌گران، همراهی بازار طلا با روند رنج قیمت دلار را دلیل کاهشی شدن این بازار می‌دانند. این در حالی است که انس جهانی طلا افزایشی است و با محدوده ۲۴۰۰ دلاری کمتر از هشت دلار فاصله دارد.

سکه‌های سنگین یک کانال عقب‌نشینی کردند

قیمت سکه امامی امروز شنبه یکم اردیبهشت با کاهش یک میلیون و ۹۸ هزار تومانی به کانال ۴۳ میلیونی برگشت و در لحظه نگارش این گزارش با رقم ۴۳ میلیون و ۸۰۴ هزار تومانی در حال معامله است. سکه‌ بهار با ۴۰۰ هزار تومان کاهش کانال ۴۱ میلیونی را از دست داد و روی قیمت ۴۰ میلیون و ۷۹۰ هزار تومانی ایستاده است.

گفتنی است امروز قیمت نیم‌‌سکه و ربع‌سکه به‌ترتیب با کاهش ۲۰۰ و ۳۰۰ هزار تومانی روی رقم ۲۶ میلیون تومانی و ۱۶ میلیون تومانی در حال معامله هستند. قیمت سکه گرمی امروز با کاهش ۱۰۰ هزار تومانی کمترین مقدار افت قیمت را در قطعات سکه داشت و روی رقم هفت میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی ایستاده است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

69  −    =  64