اعلام شرایط فروش کی‌ام‌سی X۵ و T۹ + قیمت

شرکت کرمان موتور، فروش نقدی کی‌ام‌سی T۹ را با قیمت ۱۹ میلیارد و ۷۹۴میلیون ریال در نیمه دوم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ آغاز کرد.

به گزارش ریسک نیوز ،شرکت کرمان موتور، فروش اقساطی کی‌ام‌سی X۵ را با قیمت ۱۳ میلیارد و ۸۷۶میلیون ریال در نیمه دوم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ آغاز کرد. شرایط فروش اقساطی کی‌ام‌سی ایکس ۵ در نیمه دوم اردیبهشت ۱۴۰۳ به صورت ۱۸ و ۲۴ ماهه خواهد بود و زمان تحویل خودرو هم ۹۰ روز کاری اعلام شده است.

همچنین در این طرح، اقساط به صورت هر سه ماه یک چک محاسبه شده است و رنگ‌های سفید، مشکی، قرمز و آبی‌زنگاری هم جزو رنگ‌بندی کی‌ام‌سی X5 در طرح شرایط فروش نیمه دوم اردیبهشت 1403 کرمان موتور هستند.

آغاز فروش اقساطی کی‌ام‌سی ایکس 5 در نیمه دوم اردیبهشت ماه 1403 از روز دوشنبه یعنی 24 اردیبهشت آغاز و تا روز 27 اردیبهشت ماه ادامه دارد.

همچنین شرایط فروش کی‌ام‌سی T9 در نیمه دوم اردیبهشت 1403 به صورت نقدی و پرداخت یک مرحله‌ای خواهد بود و زمان تحویل خودرو هم 90 روز کاری اعلام شده است.

شرکت کرمان موتور، فروش نقدی کی‌ام‌سی T9 را با قیمت 19 میلیارد و 794میلیون ریال در نیمه دوم اردیبهشت ماه سال 1403 آغاز کرد.

شرایط فروش کی‌ام‌سی T9 در نیمه دوم اردیبهشت 1403 به صورت نقدی و پرداخت یک مرحله‌ای خواهد بود و زمان تحویل خودرو هم 90 روز کاری اعلام شده است.

در این طرح، وضعیت سند آزاد خواهد بود و رنگ‌های سفید، مشکی، قرمز، آبی زنگاری، خاکستری و طوسی روشن متالیک هم جزو رنگ‌بندی کی‌ام‌سی T9در طرح شرایط فروش نیمه دوم اردیبهشت 1403 کرمان موتور هستند.

آغاز فروش نقدی کی‌ام‌سی T9 هم در نیمه دوم اردیبهشت ماه 1403 از روز دوشنبه یعنی 24 اردیبهشت خواهد بود و تا 27 اردیبهشت ماه نیز ادامه دارد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

5  ×  2  =