قیمت خودرو ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳/ کاهش ارزش خودرو شتاب گرفت

قیمت خودرو امروز، چهارشنبه 26 اردیبهشت 1403، با شتاب بیشتری نسبت به روزهای گذشته به روند ریزشی خود ادامه می‌دهد. طوری که اکثر محصولات داخلی و مونتاژی کاهشی گزارش می‌شوند.

به گزارش ریسک نیوز به نقل از تجارت‌نیوز، قیمت خودرو امروز، چهارشنبه 26 اردیبهشت 1403، در اکثر محصولات داخلی و مونتاژی کار خود را نسبت به روزهای گذشته ارزان‌تر آغاز کرد. اما همچنان در معدود مواردی قیمت افزایش پیدا کرده است.

آن‌طور که کارشناسان می‌گویند آغاز ریزش دلار از روزهای گذشته قیمت خودرو را تحت تاثیر قرار داده است، این تاثیر به صورت نزولی در میان محصولات داخلی و مونتاژی به چشم می‌خورد.

با توجه به قیمت‌های وب‌سایت ایران‌جیب، بازار خودرو‌های داخلی و خارجی نسبت به روز‌های گذشته نزولی گزارش می‌شود.

قیمت خودرو‌ در بازار داخلی

قیمت تمام خودرو‌های داخلی در صبح امروز با افتی شدید در بازار گزارش شد.

دنا پلاس توربو اتوماتیک (آپشنال)، از محصولات اقتصادی ایران خودرو، با کاهش چشمگیر 45 میلیون تومانی به قیمت یک میلیارد و 45 میلون تومان در بازار معامله می‌شود.

تارا دستی از دیگر محصولات این شرکت، با افت 14 میلیون تومانی نسبت به روز گذشته به قیمت 766 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

وانت زامیاد دیزل و وانت پادرا از محصولات شرکت سایپا، به‌ترتیب 18 میلیون و 15 میلیون تومان کاهش پیدا کردند و هر کدام به قیمت‌های 728 میلیون تومان و 675 میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.

شاهین G از محصولات لوکس سایپا، نسبت به روز گذشته 16 میلیون کاهش قیمت پیدا کرد و به قیمت 718 میلیون تومان می‌توان این اتومبیل را خرید.

قیمت خودرو‌های مونتاژی

قیمت خودرو در تمامی محصولات کاهشی است، به استثنای چند محصول که در آن افزایش قیمت به چشم می‌خورد.

فیدلیتی پرستیژ (پنج‌ نفره) و فیدلیتی پرستیژ (هفت نفره) از محصولات مونتاژی شرکت بهمن موتور، به‌ترتیب 20 میلیون تومان و 30 میلیون تومان افزایش قیمت دارند که با قیمت‌های دو میلیارد و 760 میلیون تومان و دو میلیارد و 830 میلیون تومان به فروش می‌رسند.

فیدلیتی (هفت نفره) در شمار محصولات جذاب مونتاژی این شرکت، صبح امروز با کاهش 45 میلیون تومانی به قیمت یک میلیارد و 900 میلیون تومان معامله می‌شود.

لاماری ایما از محصولات مونتاژی است که کاهش چشمگیر 66 میلیون تومانی را در صبح امروز تجربه کرد و به قیمت یک میلیارد و 980 میلیون تومان رسید. سایر محصولات مونتاژی مانند محصولات داخلی  افت زیادی پیدا کردند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

  −  5  =  2