آیفون۱۶ در دنیای واقعی رویت شد + عکس

تصویر واقعی منتسب‌به آیفون ۱۶، گوشی جدید اپل را از نمای پشتی با دوربین‌های جدید نشان می‌دهد.

به گزارش ریسک نیوز به نقل از زومیت، اپل رویکرد بسیار محافظه‌کارانه‌ای در قبال محصولات معرفی‌نشده‌اش دارد و معمولا تلاش زیادی برای فاش‌نشدن اطلاعات محرمانه‌اش انجام می‌دهد؛ با وجود این، همچنان شاهد افشاگری‌های مختلفی درباره‌ی محصولات اپل هستیم.

یک حساب کاربری در شبکه‌ی اجتماعی ایکس که سابقه‌ی چندان درخشانی ندارد، تصویر منتسب‌به مدل نهایی آیفون ۱۶ را فاش کرده است. در این تصویر می‌بینیم که چینش دوربین‌های پشتی تغییر کرده و لنزها به‌صورت عمودی در زیر یک‌دیگر قرار گرفته‌اند.

طبق ادعای منابع آگاه، اپل تولید نمایشگر گوشی‌های سری آیفون ۱۶ را هنوز شروع نکرده است؛ بنابراین بسیار بعید است که مدل نهایی آیفون ۱۶ واقعا تولید شده باشد. بدین ترتیب آنچه در تصویر می‌بینیم، احتمالا ماکتی غیررسمی است که از روی شایعه‌ها ساخته شده.

با وجود این‌ها، هیچ احتمالی را نمی‌توان رد کرد. ممکن است اپل واقعا مدلی آزمایشی و اولیه از آیفون ۱۶ را به‌صورت محدود تولید کرده باشد.

بازگشت اپل به چیدمان عمودی دوربین پشتی، اتفاقی غیرمنتظره است. این شرکت با رونمایی آیفون ۱۳ از چیدمان عمودی فاصله گرفت، اما نیاز به ضبط ویدیو سه‌بعدی برای ویژن پرو باعث می‌شود اپل بار دیگر به دوربین‌های عمودی برگشت بزند.

فعلا قیمت گوشی نسل جدید اپل را نمی‌دانیم. اگر همه‌چیز طبق برنامه پیش برود، احتمالا مدل‌های ۲۰۲۴ گوشی آیفون در اواخر شهریور رونمایی خواهند شد.

اولین نفر امتیاز دهید

دیدگاه شما چیست؟