شریک چینی کرمان موتور با رولزرویس و مرسدس بنز رقابت می‌کند + عکس

شریک چینی کرمان موتور با رولزرویس و مرسدس بنز رقابت می‌کند /عکس

به گزارش ریسک نیوز به نقل از خبرآنلاین، امیرمسعود عابدین_ رئیس بخش خودروهای هوشمند هوآوی به‌تازگی ادعا کرده که همکاری آن‌ها با کمپانی JAC (معروف به جک در ایران) به دنبال پیشی گرفتن از مرسدس بنز میباخ و رولزرویس از نظر لوکس بودن و راحتی است.

نام Huawei-JAC هنوز قطعی نشده است و نتیجه این همکاری ممکن است یک خودروی بسیار رده‌بالا باشد. به گفته روسای این همکاری، معیار آن‌ها بسیار فراتر از سطح میباخ و رولزرویس فانتوم بوده و از آن‌ها مجلل‌تر و راحت‌تر است.

شایعه شده که اولین مدل از این جوینت ونچر جدید یک سدان بزرگ با پیشرانه تمام الکتریکی است. انتظار می‌رود این خودروی الکتریکی فوق‌العاده لوکس در سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۲۴ رونمایی شود و خود را به‌عنوان رقیب مستقیم مدل‌های پرچم‌دار مانند بی‌ام‌و i۷ و مرسدس بنز EQS معرفی کند.

نام تجاری جدید که توسط هوآوی و JAC ایجاد شده است، “قلمرو چهارم” پروژه HIMA را نشان می‌دهد. این پیشنهاد فوق لوکس بالاتر از همکاری‌های موجود هوآوی مانند Stelato (بایک)، لوکسید میان رده (چری) و آیتو (Seres) قرار می‌گیرد. هر چهار برند بر ویژگی‌ها و فناوری‌های پیشرفته و کاربردی بودن تأکید می‌کنند.

اولین نفر امتیاز دهید

دیدگاه شما چیست؟