سکه آماده صعود به کانال ۴۰ میلیونی شد

قیمت طلا و سکه در آخرین روز بهار ۱۴۰۳ با افزایش ارزش در تمام قطعات و وزن‌ها بازگشایی شد. رشد قیمت اونس جهانی طلا به بازار داخلی طلا خط داد و سکه امامی در آستانه ورود به کانال ۴۰ میلیون تومانی قرار گرفت.

به گزارش ریسک نیوز به نقل از تجارت‌نیوز، قیمت طلا و سکه روز پنجشنبه ۳۱ خرداد با افزایش قیمت بازگشایی شد. تلرانس قیمت در بازار طلا ۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومانی است و سکه گرمی همچنان فریز شده است.

دلار امروز بازیگری فعالی در تعیین قیمت بازار طلا نبود اما تحلیلگران بازارهای مالی نوسانات دلار را در آینده بازار طلا تعیین کننده می‌دانند. آنها معتقدند در صورت ریتم کاهشی دلار و برگشت به نیمه کریدور پنجم سکه امامی تا منطقه ۳۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی هم پایین خواهد آمد. آنها تاچ این منطقه را مستلزم تحرکات کاهشی دلار می‌دانند.

نقره بیش از هزار تومان گران شد

قیمت اونس جهانی طلا در لحظه نگارش این گزارش روی رقم ۲۳۳۵ دلاری در حال معامله است و افزایش نزدیک به هفت دلاری دارد. اونس نقره نیز با افزایش ۵۷ سنتی روی رقم ۳۰ دلار و ۳۰ سنتی ایستاده است. قیمت هر گرم نقره ۹۹۹ در بازار داخلی با رقم ۵۷ هزار و ۷۶۰ تومانی در حال معامله است و رشد هزار و ۱۲۰ تومانی دارد.

سکه بهار سقف رشد قیمت را زد

سکه امامی امروز پنجشنبه ۳۱ خرداد با رشد ۳۰۰ هزار تومانی روی رقم ۳۹ میلیون و ۹۸۴ هزار تومانی در حال معامله است. سکه‌ بهار افزایش ۳۰۰ هزار تومانی دارد و روی رقم ۳۶ میلیون و ۶۹۵ هزار تومانی ایستاده است.

گفتنی است نیم‌‌‌سکه و ربع سکه در لحظه نگارش این گزارش افزایش ۱۰۰ هزار تومانی دارد. این قطعات به ترتیب با رقم  ۲۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی در حال معامله هستند. سکه گرمی همچنان روی رقم ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی فریز شده است و تغییر قیمت ندارد.

حباب سکه گرمی کاهشی شد

قیمت طلا در لحظه نگارش این گزارش افزایشی است. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با رشد ۶۱ هزار تومانی با رقم ۱۴ میلیون و ۵۹۸ هزار تومانی در حال معامله است. هر گرم طلای ۱۸ عیار با رشد ۱۵ هزار تومانی روی رقم سه میلیون و ۳۷۰ هزار تومانی ایستاده است. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۳۲۵ هزار تومانی در حال معامله است.

حباب سکه امروز با قیمت تراز شده و افزایشی است. حباب سکه امامی ۲۱۵ هزار تومان، سکه بهار ۱۹۸ هزار تومان، نیم‌سکه ۵۱ هزار تومان و ربع‌سکه ۷۶ هزار تومان رشد دارد. حباب سکه گرمی ۱۲ هزار تومان کاهش دارد.

5 از 1 رای

دیدگاه شما چیست؟