شرکت های مبتکر بیمه ای حمایت می شوند

معاون نظارت بانک مرکزی توضیح داد:

رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران از حمایت شرکت های مبتکر بیمه ای خبر داد و گفت: شرکت های بیمه ای که در زمینه های گوناگون ظرفیت سازی کنند و در توسعه رشته های موجود و ایجاد رشته های جدید از خود ابتکار عمل نشان دهند، از حمایت های جدی بیمه مرکزی برخوردار خواهند شد.

به گزارش ریسک نیوز، به نقل از ایرنا از روابط عمومی و بین الملل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، 'محمد کریمی' افزود: حرکت بیمه در مسیر توسعه و پاسخگویی به نیازهای جدید مردم در گرو آینده پژوهی است، زیرا فعالان این صنعت باید با این نگاه، ظرفیت های خود را متناسب با خواسته های جدید جامعه افزایش دهند.

 

وی با تاکید بر ضرورت رفع موانع دست و پاگیر و ایجاد بستر مناسب برای فعالیت اهالی صنعت بیمه از طریق بازنگری در آیین نامه های بیمه ای خاطر نشان کرد: عزم شورای عالی بیمه در بازنگری آیین نامه های بیمه ای نوعی ظرفیت سازی است و مطابق آمار موجود، ظرفیت های صنعت بیمه پس از اصلاح و بازنگری در آیین نامه ها افزایش یافته است.

 

رییس کل بیمه مرکزی تصریح کرد: با استفاده از ابزارهای نیازسنجی و بررسی ظرفیت های موجود و نگاه آینده نگرانه، می توان صنعت بیمه را با تحولی اساسی روبرو کرد و ما در همین راستا با مشارکت تمامی بیمه پژوهان، مساله آینده پژوهی را با جدیت تمام دنبال می کنیم.

 

شایان ذکر است که رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در ابتدای سال جاری معاونت طرح و توسعه را مکلف کرده است تا در راستای افزایش ضریب خدمات رسانی، با تدوین برنامه های میان مدت و بلندمدت، نقشه راه صنعت بیمه را ترسیم کند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

6  +  2  =