بهره‌مندی از مزایای بیمه روستایی در ساعات غیر اداری شادگان

سرپرست شبکه بهداشت شادگان خبر داد

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شادگان گفت: بهره‌مندی از مزایای بیمه روستایی در ساعات غیر اداری این شهرستان محقق شد.

به گزارش ریسک نیوز، به نقل از فارس رمضان احمدی امروز اظهار کرد: یکی از مشکلات ابتدایی کار این بود که دارندگان دفترچه بیمه روستایی در شادگان برای استفاده کردن از امکانات این شیوه درمان در ساعات بعد از ظهر با مشکل مواجه بودند.

وی با مشاهده عینی مشکلات افراد تحت پوشش بیمه روستایی در نیمه‌های شب، اضافه کرد: بیماری که در ساعت بعد از ظهر برای برطرف کردن یک بیماری ساده پا به مراکز درمانی می‌گذاشت چیزی حدود 20 هزار تومان هزینه می‌کرد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شادگان در همین خصوص افزود: با توجه به ضرورت استفاده از امکانات بیمه روستایی در ساعات بعد از زمان اداری، 10 روزه این مشکل را مرتفع کرده تا شهروندان شادگانی بدون دغدغه به درمان خود بپردازند.

 

* جذب پزشک متخصص از اولویت‌های کاری شبکه بهداشت است

وی از مشکلات موجود در شادگان گفت و خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات جدی ما حضور یک پزشک در هر نوبت کاری بیمارستان بوده و به دنبال ایجاد سیستمی بوده که این تعداد را به دو پزشک در هر زمان کاری برسانیم.

احمدی تصریح کرد: جذب پزشک متخصص از اولویت‌های کاری ما به شمار رفته که با حل مشکل اسکان این پزشکان به سرعت در این خصوص اقدام می‌کنیم.

وی اضافه کرد: در چند هفته گذشته با یک ارتوپد صحبت کرده و از یک متخصص بیهوشی نیز قول همکاری گرفته‌ایم ضمن اینکه مشکلی از نظر حضور پزشک عمومی در شادگان نداریم.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شادگان از تعداد مراکز درمانی فعال در حوزه فعالیت خود گفت و یادآور شد: 10 درمانگاه روستایی، سه شهری و یک بیمارستان در حال حاضر آماده خدمت رسانی به اهالی منطقه هستند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

34  −  27  =