بیمه البرز ۱۷ تیرماه مجمع برگزار می کند

شرکت بورسی بیمه البرز روز ۱۷ تیرماه سال جاری، جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه خود را برپا می کند.

به گزارش ریسک نیوز، بیمه البرز در اطلاعیه ای خطاب به سهامداران خود اعلام کرد که جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت ساعت 9 صبح روز شنبه 17 تیرماه سال جاری در محل سالن اجتماعات شرکت واقع در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از خیابان شهید وحید دستجردی(ظفر)، نبش کوچه آبان، شماره 1320، طبقه ششم برگزار می شود.

بر اساس این اطلاعیه، دستور جلسه این مجمع، استماع گزارش هیات مدیره و گزارش حسابرسی مستقل و بازرس قانونی مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 90، بررسی و تصویب صورت های مالی سال مالی یادشده، اتخاذ تصمیم درباره تقسیم سود، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی و تعیین حق الزحمه آن، تعیین حق حضور و پاداش اعضای هیات مدیره، انتخاب روزنامه کثیرالانتشار برای درج آگهی های مجمع و سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی است خواهد بود.

بیمه البرز از سهامداران یا نمایندگان قانونی آنان دعوت کرد تا برای دریافت کارت ورود به جلسه مجمع، از روز 13 تا 14 تیرماه سال جاری در ساعت های اداری به واحد امور سهام شرکت واقع در آدرس فوق الذکر مراجعه و با ارائه کارت شناسایی، وکالتنامه معتبر یا معرفی نامه رسمی برای نماینده سهامداران حقوقی، برگ ورود به جلسه را دریافت کنند.

در عین حال اطلاعات مربوط به بندهای یک و دو دستور جلسه در سایت اینترنتی بیمه البرز به نشانی www.alborzinsurance.ir قرار داده شده است.

اولین نفر امتیاز دهید

دیدگاه شما چیست؟