بیمه فرهنگیان بازنشسته توسط آتیه سازان حافظ

تمامی بازنشستگان و وظیفه بگیران با پرداخت حق بیمه ماهیانه به میزان یک درصد حقوق به همراه کلیه افراد تحت تکفل خود تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان قرار می‌گیرند.

به گزارش ریسک نیوز،حسن مسافری مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی با اشاره به اینکه قرارداد بیمه مکمل درمان بازنشستگان و وظیفه‌بگیران مشترک صندوق بازنشستگی کشوری با شرکت بیمه‌ای آتیه سازان حافظ از اول تیرماه سال جاری منعقد شده است افزود: تمامی بازنشستگان و افراد تحت تکفل آنان و وظیفه بگیران در صورت داشتن دفترچه‌ بیمه خدمات درمانی به عنوان بیمه شده اصلی و پرداخت حق بیمه علاوه بر بیمه پایه تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان این صندوق به مدت یکسال تا خردادماه سال 1392 می‌توانند از خدمات و مزایای بیمه تکمیلی برخوردار شوند.

مدیر کل امور فرهنگی ، اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری اظهار داشت: در حال حاضر میزان رضایتمندی بازنشستگان کشوری از نحوه ارائه خدمات شرکت آتیه سازان حافظ مطلوب است اما باید سعی شود این میزان به حداکثر برسد.

فرهنگیان بازنشسته از بیمه آتیه سازان حافظ استفاده کنند
پس از آنکه مدیرکل تعاون‌ و پشتیبانی وزارت آموزش‌ و پرورش اعلام کرد که بیمه طلایی بازنشستگان فرهنگی منتفی شده است با توصیه به فرهنگیان این وزارتخانه گفت: بازنشستگان از بیمه آتیه‌سازان سازمان بازنشستگی استفاده می‌کنند.

همچنین معاون توسعه، مدیریت و برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش با عنوان این مطلب که برای بیمه طلایی فرهنگیان بازنشسته هنوز مایوس نشده‌ایم و پیگیریهای لازم را انجام می‌دهیم، گفت: فرهنگیان بازنشسته هم اکنون می‌توانند از بیمه آتیه سازان حافظ استفاده کنند.

اگرچه وی درباره بیمه طلایی فرهنگیان به صراحت اعلام کرده است که نارسایی‌هایی برای بیمه طلایی وجود داشت که بیمه ایران نیز معترف به آن بوده به همین منظور هماهنگی های لازم انحام شده است، اما به مرور زمان و به تجربه اثبات شده است که بیمه های تخصصی توان و قابلیت بیشتری در رشته خود دارند، از اینرو شرکت بیمه آتیه سازان حافظ به عنوان تخصصی ترین شرکت بیمه مکمل درمان در مدت زمان فعالیت خود نشان داده است که توانایی پاسخگویی به نیازهای بیش از 3 میلیون بازنشسته را دارد.

آمادگی بیمه آتیه‌سازان حافظ برای پوشش فرهنگیان بازنشسته
پس از کش و قوس های بسیار در بیمه طلایی فرهنگیان بازنشسته و عاقبت نامعلوم این عده از بازنشستگان بارها شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ اعلام کرده است که می تواند و توانایی آنرا دارد که این عزیزان را تحت پوشش بیمه تکمیلی خود قرار دهد.

مدیر عامل شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ آمادگی این شرکت را به وزارت آموزش و پرورش جهت پوشش بازنشستگان اعلام کرده و گفته است که هر زمان این وزارتخانه بخواهد ما آمادگی داریم بازنشستگان را براساس قوانین و مقررات و تعرفه‌ها تحت پوشش بیمه طلایی قرار دهیم.
به گفته مقصودی در حال حاضر بیش از 75 درصد از مراکز خصوصی و دولتی با شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ قرارداد دارند ضمن اینکه ما به دنبال ایجاد ساختارهای جدید برای ارائه خدمات بیشتر به بیمه‌شدگان هستیم.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

50  −    =  47