بانک صادرات ۱۲۱ هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه پرداخت کرد

بانک صادرات ۶ ماه اول سال­جاری درراستای اشاعه فرهنگ قرض‌الحسنه درجامعه، به بیش از ۱۲۱ هزار نفر تسهیلات ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت کرده است.

به گزارش ریسک نیوز،بانک صادرات برای کمک به اقشار کم­ درآمد و ترویج سنت حسنه ازدواج درجامعه درسال گذشته به بیش از 121 هزار نفر در اقصی نقاط کشور تسهیلات ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت کرد.

گزارش‌ها آمارهای عملکردی درمورد وام‌های قرض‌الحسنه درپایان شهریور ماه نشان می دهد که این بانک با پرداخت مبلغ 22 هزار و 215 میلیارد ریال تسهیلات در قالب قرض‌الحسنه 121 هزار و 134 جوان را روانه خانه بخت کرده است.

همچنین این بانک تا پایان شهریورماه سال مبلغ 143 میلیارد ریال وام مسکن روستایی و بیش از هزار میلیارد ریال بابت اشتغال‌زایی پرداخت کرده و حدود 11 هزار میلیارد ریال را به سرفصل‌های هم چون تجهیز مدارس، کمک به زلزله زدگان، کمک به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و… اختصاص داده است.

هزاران نفراز هموطنان نیازمند دراقصی نقاط کشور از این نوع تسهیلات استفاده کرده‌اند و دارندگان حساب‌های پس‌انداز قرض‌الحسنه به عنوان تامین کنندگان اصلی منابع آن می‌باشند.

این بانک در راستای انجام رسالت ها و تعهدات اجتماعی پرداخت وام­های قرض الحسنه نظیر؛ درمان بیماری و خود اشتغالی و مشاغل خانگی را به منظور حمایت و کمک به اقشار کم درآمد را در دستور کار قرار داده است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
اخبار مرتبط
ارسال نظر

5  ×    =  25